Koronavirüs |

Bill Gates koronavirüs aşısı oldu

Microsoft'un kurucusu ve dünyanın en zengin isimlerinden biri olan Bill Gates, koronavirüs aşısı oldu. Gates, aşıya karşı ortaya atılan komplo teorileri ile biliniyor. Gates'in korona aşısının milyonlarca insanın vücuduna izlenebilir mikroçip yerleştirmenin bir yolu olduğu iddiası gündemi günlerce meşgul etmişti.

Dünyanın en zenginlerinden Microsoft'un kurucusu Bill Gates, koronavirüse karşı aşı oldu.

Bill Gates, koronavirüs aşısının ilk dozunu aldığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Gates, aşıyla ilgili komplo teorileriyle biliniyor. Ünlü ismin ortaya attığı koronavirüs aşısının milyonlarca insanını vücuduna izlenebilir mikroçip yerleştirmenin bir yolu olduğu iddiası günlerce konuşulmuştu.

Geçtiğimiz Mart ayında ortaya atılan bir iddia bunların en çok tartışıları oldu, hızlıca yayılan söylentiye göre kimlerin test edildiğini, kimlerin iyileştiğini ve kimlerin aşı olduğunu gösteren dijital sertifikalar olabileceği çok konuşuldu ancak mikroçiplerden bahsedilmedi.

'Aşı mikroçipi' olarak tartışılan projeyi Bill Gates daha sonra açık bir şekilde yalanladı.

 

 

 

Günün Videosu
Karaman’da koranavirüse yakalandıktan sonra aşı yaptırmadığı için hastalığı ağır geçiren Süleyman Can, hastane odasında çektirdiği görüntülü mesajla ’aşı’ olun çağrısında bulunduktan sonra hayatını kaybetti. Can, "Gerçekten çok zor bir hastalıkmış bu. Kimseye de inanmayın ve aldanmayın." ifadelerini kullanmıştı.