Magazin |

Şok..Serkan Kaya ,Gülben Ergen'in Tolga Duğles ile olan ilişkisini itiraf etti...

Gülben Ergen-Tolga Duğles olayında, müzik yapımcısı Polat Yağcı ile birlikte “kilit isim” olarak gösterilen Serkan Kaya dün gece nihayet sessizliğini bozdu ve çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Sonuç olarak “ilk itiraf” çok kibarca da olsa, duygular ve gönül kayması olarak dillendirilmiş oldu. Aracılıkla ilgili olarak da “Biz şey miyiz?.. Bu şey kelimesinin altında ne olduğunu biliyorsunuz!..” diye konuştu.

Haftalardır iddia edilen Gülben Ergen-Tolga Duğles aşkının, müzik yapımcısı Polat Yağcı ile birlikte kilit ismi olduğu iddia edilen Serkan Kaya konuyla ilgili olarak ilk kez dün akşam UçanKuş TV kameralarına konuştu.
İddialara göre Gülben Ergen ve Tolga Duğles’i, Gülben Ergen-Erhan Çelik evliliği sürerken, ortak arkadaşları Polat Yağcı ile Serkan Kaya tanıştırmıştı.

serkanAk

Bir mekan çıkışı modacı Nur Yerlitaş ile görüntülenen Serkan Kaya, Gülben Ergen-Tolga Duğles aşkı için çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Serkan Kaya’nın olayı “Herkesin birbirine gönlü kayabilir” şeklinde yorumlaması dikkati çekerken, ısrarla “aracı”nın kendileri olmadığını ilginç kelimelerle iddia etti:
“Bizim dostumuz, arkadaşlarımızdır. Ama biz kimsenin aracılığını yapacak kadar şey değiliz yani… Şey değiliz’in altını biliyorsunuz yani!.. Herkesin birbirine gönlü kayabilir!.. Herkes birbiriyle bir ilişki yaşayabilir. Eee onlar da bizim dostumuz, tanıdığımız arkadaşımız olabilir. Niye bize bağlıyorlar, onu anlamış değilim”

serkan_kaya