Sokakta yaşayan sevgililer mahallede dehşet saçtı! Son yaptıkları 'pes' dedirtti!

Kadıköy'de sokakta yaşayan iki sevgili mahalleliyi canından bezdirdi. Binalara girerek konaklayan çift, kendilerine tepki gösteren vatandaşın camını alkol şişesi fırlatarak kırdı. Dehşet anları saniye saniye kamerada...

Olay, dün saat 15.00 sıralarında Kadıköy Caferağa Mahallesi’nde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre sokaklarda yaşadığı öğrenilen Ahmet ve Pınar isimli çift, bir süredir binalarda konaklamaya başladı. Geceyi binaların girişinde geçiren çift, rahatsızlık vermeye başlayınca vatandaşlar duruma tepki gösterdi. Çift bunun üzerine vatandaşlara ağır küfür ve hakaretler ederek saldırmaya başladı.

TEPKİ GÖSTEREN MAHALLELİNİN CAMINI KIRDI

Kavganın büyümesi üzerine Ahmet isimli şahıs, pencereden kendisine tepki gösteren bir vatandaşın camına alkol şişesi fırlattı.

Sokakta yaşayan sevgililer mahallede dehşet saçtı! Son yaptıkları 'pes' dedirtti!

DEHŞET ANLARI KAMERADA

Camın kırılmasının ardından çift hızla sokaktan uzaklaştı. Yaşanan dehşet anları ise kameralara saniye saniye yansıdı. Olayın ardından çok sayıda vatandaşın ihbarı üzerine olay yerine polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, saldırgan çifti yakaladı.

Sokakta yaşayan sevgililer mahallede dehşet saçtı! Son yaptıkları 'pes' dedirtti! ile ilgili etiketler Kadıköy Kadıköy sokak mahalle çift istanbul