Yaşam

Sokak ortasında yumruk yumruğa kavga! Çığlık sesleri mahalleyi inletti!

Bahçelievler'de yabancı uyruklu oldukları iddia edilen iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Sokak ortasında yumruk yumruğa kavga eden iki grubu çığlık atan bir kadın ayırmaya çalışırken o korkunç anlar kameraya saniye saniye kaydedildi.

Dün saat 18.00 sıralarında İstanbul Bahçelievler'deki Yenibosna Çobançeşme Mahallesi’nde sokak ortasında iki grup arasında yumruk yumruğa kavga meydana geldi. 

SÖZLÜ TARTIŞMA KISA SÜREDE KAVGAYA DÖNÜŞTÜ

Edinilen bilgiye göre, yabancı uyruklu oldukları iddia edilen iki grup çalıştıkları konfeksiyon atölyesinden çıktıktan sonra bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Sözlü tartışma kısa sürede kavgaya dönüşünce yumruklar havada uçuştu.

MEYDAN KAVGASI KAMERADA

Olay yerine çevredeki vatandaşların ihbarıyla polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken, meydan kavgası anları kameralara yansıdı.

BİR KADIN ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA AYIRMAYA ÇALIŞTI

Kameraya yansıyan görüntülerde, kavga etmeye başlayan yabancı uyruklu iki grubun yumruklaşması ve onları ayırmaya çalışan bir kadının çığlık çığlığa kavgayı ayırmaya çalışması yer alıyor. Sonrasında ise kavgayı bitiren grup olay yerinden ayrılıyor.

Sitene Ekle