Sırtüstü yatıp ayaklarıyla motosikleti kontrol etti!

İstanbul trafiğinde sırtüstü yatıp ayaklarıyla da gidonu kontrol ederek seyreden motosikletli maganda ölüme meydan okudu.

İstanbulda çeşitli noktalarda ortaya çıkan motosikletli magandalara bir yenisi daha eklendi. Tüm uyarılara, ağır para ceza yaptırımları ve uygulamalara rağmen mega kentte trafik terörü esmeye devam ediyor.

Son olarak E-5 Karayolu’nda trafikte giden çiftten biri, motosikletin üstüne sırtüstü yatarak seyretti. Ayaklarıyla da gidonu kontrol ederek magandalıkta sınır tanımayan genç sürücü, hem kendisini hem de sürücülerin canını tehlikeye attı. Trafikte şov uğuruna akrobatik hareketler yapan maganda, adeta ölüme meydan okudu.

“MAKAS” ATARAK TERÖR ESTİRDİLER

Motosikletli çift, Fatih Sultan Mehmet (FSM) ve Atatürk Köprüsü’nde yoğunluktan yavaş bir şekilde ilerleyen araçların arasında defalarca “makas” attı. Trafiği birçok kez tehlikeye düşüren çift, yaya ve araçlarla adeta dalga geçer gibi üstlerine sürerek kazaya davetiye çıkarttı. Beşiktaş’ta da ayrı ayrı motosikletlerle trafiğe çıkan çift, tehlikeli hareketlerine burada da devam etti.

ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA KALDI

Bir başka görüntüde ise, kız arkadaşını arkasına alıp motosikletle seyreden genç yine yayaların üzerine sürdü. Genç kızın çığlık çığlığa kaldığı olayda sürücü “Korktunuz mu?” diyerek bir de dalga geçti. Vatandaşların ölümle burun buruna geldiği o korku dolu anlar yürekleri ağza getirdi. Maganda çift o anları kaydedip ve kaydettirip bir de sosyal medya hesabından paylaştı.

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, maganda çifti yakalamak için çalışma başlattı.

Sırtüstü yatıp ayaklarıyla motosikleti kontrol etti! ile ilgili etiketler İstanbul Motosiklet maganda