Magazin |

Sinem Kobal'ın yüzü bir türlü gülmüyor!

Romantik Komedi filminin üçüncüsü için kamera karşısına geçmeye hazırlanan Sinem Kobal, projenin iptal olmasıyla büyük üzüntü yaşadı. Kobal'ın bu yıl başrolünde olduğu Yüz Yüze dizisi de reyting kurbanı olmuştu.

Sinem Kobal, 1 milyon lira istediği için “Romantik Komedi 3”ün kadrosundan çıkarıldığı öne sürülmüş, güzel oyuncu ise iddiayı yalanlayarak kadroda yer aldığını ve yakında kamera karşısına geçeceğini söylemişti.

Genç oyuncu çekimler için gün sayarken, kötü bir haberle yıkıldı. Hürriyet'ten Sinem Vural'ın haberine göre, yapım şirketi Boyut Film, projenin iptaline karar verdi.

 TÜM BÜTÇE MUCİZE 2'YE

Boyut Film’in bu kararı almasının nedeni ise; “Romantik Komedi 3”le aynı dönemde çekilecek olan “Mucize 2” filminin bütçesi. “Romantik Komedi 3”ün gişe gelirinin masraflarını karşılayamayacağını düşünen şirket yetkilileri, ellerindeki tüm bütçeyi “Mucize 2”ye harcamaya karar verince diğer projeyi rafa kaldırdı. Filmde Sinem Kobal’ın yanı sıra Engin Altan Düzyatan, Sedef Avcı, Cemal Hünal, Burcu Kara, Gürgen Öz ve Gökçe Özyol da rol alacaktı.

Öte yandan Sinem Kobal'ın en son rol aldığı Yüz Yüze dizisi de reyting kurbanı olup erkenden final yapmıştı.