Magazin |

Sinem Kobal'ın Bergüzar Korel nefreti!

Bergüzar Korel ile Sinem Kobal 'Fi' dizisinin galasında yüzyüze gelmemek için köşe kapmaca oynadı. Nedeninin; Sinem'in eşi Kenan İmirzalıoğlu'nu eski rol arkadaşı Bergüzar'dan kıskanması olduğu iddia edildi.

Güneş Gazetesi'nden Ahmet Döğen'in haberine göre Bergüzar Korel ile Kenan İmirzalıoğlu birlikte Karadayı dizisinde rol almış, ikili birbirine çok yakıştırılmıştı. Hatta Bergüzar Korel o dönem Cihangir'de Kenan'ın evinin sokağında kurabiye dükkanı açtığında 'Kenan'a yakın olmak için o muhiti seçti' denilmişti.

SOĞUK RÜZGARLAR ESTİ

Meğer yapılan yakıştırmalar o dönem Kenan İmirzalıoğlu ile nişanlı olan Sinem Kobal'ın canını sıkmış. Çünkü Sinem Kobal ile Bergüzar Korel önceki akşam 'Fi' dizisinin galasında soğuk rüzgarlar estirdi, ünlü isimler yüzyüze gelmemek için köşe kapmaca oynadı. Bergüzar Korel'e selam vermeyen Sinem Kobal onun röportajı bitene kadar uzakta oyalandı.

aqweqwe

TAŞINMA NEDENİ BUYMUŞ

Bergüzar salona giriş yaptıktan sonra Sinem de muhabirlerin karşısına geçti. Görenleri şşaşkına uğratan bu kaçışmanın nedeni olarak dizi döneminde ortaya atılan iddialar gösterildi. Hatta Sinem Kobal'ın Kenan'ın Cihangir'deki evinden taşınmasını şart koşmasının nedeni de böylelikle ortaya çıktı.

KENAN HASTA SİNEM GEZİYOR

Galaya yalnız katılan Sinem Kobal, “Aslında Kenan da gelecekti ama tatilde grip olduk. Ben iyileştim o hala hasta. Bu nedenle galaya katılamadı. Miami'den ev alacağımız iddiası doğru değil” dedi.