Popüler Haberler |

Sinem Cebeci kimdir? Sinem Cebeci olayı nedir, tutuklandı mı?

Sosyal medya devi Twitter üzerinden Özgecan Aslan, Ömer Halis Demir, Leyla Aydemir ve Emine Bulut’a karşı ağza alınmayacak sözler söylediği iddia edilen Sinem Cebeci adlı şahsa #sinemcebecitutuklansın etiketi adı altında büyük tepkiler tutuklanması istendi. Peki, Sinem Cebeci kimdir?

Akşam saatlerinde sosyal medya devi Twitter’da başlatılan #sinemcebecitutuklansın etiketi adlı çalışmada Sinem Cebeci ismi ön plana çıktı. Kısa bir süre sonra Sinem Cebeci adlı şahsın Özgecan Aslan, Ömer Halis Demir, Leyla Aydemir ve Emine Bulut’a karşı ağza alınmayacak sözler söylediği iddia edildi.

Sinem Cebeci adlı kullanıcı adlı kullanıcının Özgecan Aslan, Ömer Halis Demir, Leyla Aydemir ve Emine Bulut’a karşı ağza alınmayacak kelimeler kullandığı iddiasından sonra da yaptığı paylaşımında hesabının çalındığını ve atılan tweetlerin kendisine ait olmadığını söylediği ortaya çıktı. 

Ancak kullanıcılar #sinemcebecitutuklansın etiketi adı altında Emniyet’e seslenerek Sinem Cebeci adlı şahsın tutuklanmasını istedi.