Yaşam |

Sınava gecikince camdan atlamaya kalkıştı!

Beyoğlu'nda ablasıyla birlikte yaşayan üniversite öğrencisi genç, vize sınavı için evden çıkmaya hazırlanıyorken kapının üstüne kilitlendiğini fark etti. Sınava yetişmek için farklı bir yol izleyen üniversiteli genç, pencereden atlamaya çalıştı. Pencere pervazında mahsur kalan öğrenci, belediyenin sepetli vinçle kurtarılırken sınava ise polis arabasıyla ulaştırıldı.

Beyoğlu'nda üzerine kapı kilitlenen üniversite öğrencisi genç, sınava yetişmek için pencereden atlamak istedi. Pencerede mahsur kalan genç, belediyenin uzattığı sepetli vinçle kurtarılırken sınava ise polis aracı ile yetiştirildi.

SINAVA YETİŞMEK İSTEDİ

Olay, sabah saatlerinde Keçeci Piri Mahallesi, Duru Sokak'ta meydana geldi. Üniversite öğrencisi 4 katlı binanın üçüncü katındaki dairede ablasıyla yaşıyordu. İddiaya göre ablasının sabah kapıyı dışarıdan kilitleyip çıkmasıyla içeride mahsur kaldı. Vize sınavı olan genç, sınava yetişmek için pencereden sarkmak istedi.

Ancak pencerede mahsur kaldı. Bu sırada yoldan tesadüfen geçen belediye ekibi genci fark etti. Genç, belediyeye ait sepetli vinçle pencereden indirildi. Üniversite öğrencisi polis aracıyla sınava götürüldü.