Medya |

"Şimdi dağılın da şükür secdemize yer açılsın..."

Esra Elönü, Haber 7 'deki yazısında referandum sonucunu değerlendirdi. "Şimdi dağılın da şükür secdemize yer açılsın" diyen Elönü, "Bu zafer liderlerin değil mazlumların zaferidir! Dağılın! Mevzileri değil safları sıklaştırmak isteyenler buyursun! Kalleşlik için değil kardeşlik için çalışanların yanındayız." dedi.

Esra Elönü, Haber 7 'deki yazısında referandum sonucunu değerlendirdi. "Şimdi dağılın da şükür secdemize yer açılsın" diyen Elönü, "Bu zafer liderlerin değil mazlumların zaferidir! Dağılın! Mevzileri değil safları sıklaştırmak isteyenler buyursun! Kalleşlik için değil kardeşlik için çalışanların yanındayız." dedi.

İşte o satırlar:

Şu yazıyı yazmayı nasip eden Allah’a şükürler olsun..

Ey! Kurduğu tuzağın borazancısı, çakallığı kefenlenmiş hilekar sürü!

Ey! Yerde mayın döşeyip göğün rahmetini unutan toy vicdan sahipleri! Ey! Devirdiğini zanneden kinden kaleciler, kursağınızda kalan heves leşini nereye gömdünüz? Nereye kaçıyorsunuz? Bak bu zafer bu da attığınız ok! Zafer kimin elinde ok kimin cebinde paslandı!

Demedim mi sana yiğidin tokadı suratını değil kalbini acıtır! Demedim mi sana sen dalga geçersin Allah deniz yağdırır! Demedim mi sana sen küçümsersin lakin Allah kibrini ufalar, nefretin ayazda kalır! Demedim mi sana uğruna öleceğin bir davan yoksa kelle pazarında yoksul kalırsın! Demedim mi sana eğilmeyeni bükmeye çalışma! Demedim mi sana o çok güvendiğin dağlar hüsrana terfi!

Demedim mi sana bu bağda üzüm şerefli ağızlara ilham sana çöptür! Demedim mi sana hamuru çamurla yoğurma bir gün eline sıvadığına muhtaç kalırsın! Demedim mi sana zafer secdesiyle bahar hicretiyle gelir yerleştiğini zannedersin lakin adamlıktan göçmek zorunda kalırsın.

Mazlumu üzeni sevmekten, mazlumun sevdiğini de üzmekten Allah’a sığınırım.

Bu, “ Yavrumu babasıyla beraber gömün korkar” diyerek, yüreğine toprağı basan annenin zaferidir.

Bu, “ Oğlum Lailaheillallah de nidalarıyla, ceylanını cennete hazırlayan Halep yüzlü çaresizlerin zaferidir!

Bu, “ Kucağı ikizlerinin musallası olmuş, yavruları bir kulağına ezan diğer kulağına sela okunacak kadar az yaşamış, Abdulhamid El Yusufi’nin zaferidir.

Bu, “Ömer oğlum seni ben 9 ay taşıdım ama sen asıl bir haini alnından vurduğunda doğdun! Oğlum ellerinden ilk tutan ben oldum ama bizi ayağa kaldıran ilk sen oldun! diyen Fadimana Halisdemir’in zaferidir!

“O gece Ruhun Fatih Sultandı, Dilin Ömer b. Hattab, O gece seni arayan sanki Tarık Bin Ziyad’dı. “ Ey Ömer, onu, o zalimi, o Bizansı, O Haçlıyı alnından vur! Sonunda şehadet var. Ey Ömer bu senin zaferin!

Şimdi dağılın da şükür secdemize yer açılsın!

Onlardan dışarıyız, meclisten içeri. Allah’a şükür ki zaferlerimizi, tetriste dublör kullanmadan seviye atlayamayan sefil oyuncular gibi “Koyduk mu” diye kutlamıyoruz. Biz zaferlerimizi secdeye götürür Allah’la paylaşırız.

Dağılın da şükür secdemize yer açılsın..

Bize intikam yazısı yakışmaz! Bize riya yakışmaz lakin niyamız göğe aşikardır. Sarışın dağ taburesi Ceyda’lar, İdlib’te ölen ceylanlar için alay ederek “"Bari gaz maskesi takıp çıplak ellerle müdahale etmeselerdi."Diye yazdıklarında susmuş iç sesimi Allah’a açmış beklemiştim. Şimdi Yüksek Gerilim Hattındaki sarışına geçmiş olsun!!! Çıplak elle müdahale edemiyoruz kendisine. İyi misin Ceyda?

Bu zafer liderlerin değil mazlumların zaferidir! Dağılın! Mevzileri değil safları sıklaştırmak isteyenler buyursun! Kalleşlik için değil kardeşlik için çalışanların yanındayız.

Ey Dünya’nın köpek dişi Avrupa! Senin Bizans oyunların varsa bizim de bir Fatihimiz var. Umduğunu çöpe at, bulduğuna ağla! Mazlumlar aşkına secdeye gidiyoruz bize her yer Ayasofya!

Şimdi dağılın da şükür secdemize yer açılsın..

Eyvallah..