Gündem

Şile’de bugün de denize girmek yasak!

Şile'de dün 2 kişi denizde boğularak hayatını kaybedetti, 3 kişi de kayboldu. Boğulma vakaları artan Şile'de bugün de denize girmenin yasaklandığı açıklandı.

Şile’de dalga yüksekliğinin 2 metreye ulaşması ve dün boğulma vakalarının artması nedeniyle denize girmek bugün de yasaklandı.

Dün Şile'de 2 kişi denizde boğularak hayatını kaybetmiş, 3 kişi de kaybolmuştu.

Şile Kaymakamlığından yapılan açıklamada, "Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava ve deniz raporlarından alınan bilgilere göre ilçemizde 23 Temmuz 2021 tarihinde rüzgarlar Kuzey Doğudan 3-5 şiddetinde, dalga yüksekliği 1 ila 2 metre olacağı tahmin edilmektedir. İlçemiz sahillerinde yoğun dalga ve akıntı nedeniyle vatandaşlarımızın can emniyetini sağlamak üzere 23 Temmuz 2021 tarihinde gün boyu denize girmek yasaklanmıştır" denildi.

 

Günün Videosu
TVNET'te yayınlanan İç Hatlar programında görünmez bir kaza yaşandı. Canlı yayında Moderatör Duygu Öztürk'ün önünde bulunan cam masa, bir anda kırılarak üzerinde bulunan içeceklerle birlikte yere düştü. Görünmez kazanın ardından Öztürk'ün ve stüdyoda bulunan konukların soğukkanlılığı dikkatlerden kaçmadı.