Magazin |

Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı'ndan şiddet itirafı! Büyük pişmanlığını açıkladı

Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteriyle akıllarda kalan oyuncu Damla Ersubaşı, TV100'de yayınlanan, Barış Muslu'nun sunduğu 'Beyin Dedektifi' programında eski eşi Mustafa Can Keser ile yaptığı evlilikle ilgili itirafta bulundu ve "Keşke 23 yaşında evlenmeseydim." diyerek pişmanlığını dile getirdi.

Bir döneme damga vuran Sihirli Annem dizisinde hayat verdiği Tuğçe karakteriyle adından söz ettiren 28 yaşındaki Damla Ersubaşı, eski eşiyle yaşadığı sıkıntılı evlilikle ilgili itirafta bulundu. Barış Muslu'nun sunduğu Beyin Dedektifi programına konuk olan Ersubaşı, hayatında kendisini en çok etkileyen travmalarını anlattı.

Ersubaşı, 17 Ağustos 1999 depreminde yaşadığı korkunun panik atağını nasıl tetiklediğini dile getirdi. İlk kez lisede şiddete uğradığını açıklayan Ersubaşı şöyle konuştu: "Lisede benden hoşlanan kişiyi reddettim. Bunu hazmedemeyince bana şiddet uyguladı"


Ersubaşı, "Hayatınızda şu olayı yaşamasaydım dediğiniz bir olay var mı?" sorusuna verdiği yanıtla hayranlarını şaşırttı. Eski eşinden bahseden ünlü oyuncu "Eski eşim sinirli bir insandı. Kavgalarımız hayatta unutamadığım anlardı. 23 yaşında evlendim. Keşke 23 yaşında evlenmeseydim. Mesela kızım 23 yaşında evlenmek istediğini söylese daha küçüksün erken diye uyarırdım" şeklinde yanıt verdi.

Ersubaşı, hayatınızın en kötü anı sorusuna ise, "Eski eşimle kavga ve gürültü anları. Anlaşamadığımız zamanlar. Çünkü sinirli biriydi" sözleriyle yanıt verdi.

Ünlü isim ayrıca, "Botoks yaptırmıştım. Gözlerimin morlukları basına farklı yansıtıldı. Gerçeklik payı yok" dedi.

Programın Çözüm Odası adlı bölümünde de kendisini bir odaya kilitleyip saldıran hayranıyla yaşadığı korku dolu anları anlatırken fenalık geçirdi.

AŞKLARINA İKİNCİ BİR ŞANS VERMİŞLERDİ...

Damla Ersubaşı 2016 yılında nikah masasına oturduğu Mustafa Can Keser ile şiddet ve ihanet iddiaları sebebiyle 2020 yılında boşanmıştı. Çiftin ilk kızları Zehra 2017 yılında, ikinci kızları Zeynep Nisa ise 2020 yılının Kasım ayında dünyaya gelmişti. Çift ilişkilerine geçtiğimiz günlerde yeni bir şans daha verdi. Mustafa Can Keser, eski eşine evlenme teklifinde bulundu ancak ikili kısa süre sonra ayrılma kararı aldı.