Popüler Haberler |

Sıfır Bir Adana 4.sezon 11.bölüm fragmanı izle! Sezon finalinde neler olacak? Savaş başlayacak mı?

Sıfır Bir Adana 4.sezon 11.bölüm fragmanı yayınlandı. Savaş, Cio ve ekibi ile Sami Ağa ve Cengiz'in babası arasındaki hesaplaşması başlıyor. Blu TV'de yayınlanan Sıfır Bir Adana izleyiciler tarafından hayranlıkla izleniyor. 11.bölüm fragmanın yayınlanması ile birlikte izleyiciler araştırmaya başladılar. İşte Sıfır Bir Adana 4.sezon 11.bölüm fragmanı izle! Detaylar haberimizde...

Sıfır Bir Adana 4.sezon 11.bölüm fragmanı izle! Son zamanların fenomen dizisi Sıfır Bir Adana gerilim dolu sahneleri ile soluksuz izleniyor. Heyecanın tavan yaptığı dizinin yeni bölümde neler olacağı ise merak konusu. Sezon finali gelecek olan dizinin fragmanı yayınlandı. İzleyiciler ise sezon finalini araştırmaya başladılar. İşte Sıfır Bir Adana 4.sezon 11.bölüm fragmanı izle! Sezon finalinde neler olacak? Merak edilen detaylar haberimizde...

SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANACAK?

Hem içerde hem de dışarda uyuşturucu çete lideri Sami'ye karşı büyük bir mücadele veren Hürriyet Mahallesi gençleri, bu kez gerçek bir savaşın içerisine girmeye hazırlanmaktadır. Karşılarında duran ve kardeşlerini öldüren adamlara karşı mücadele edecek olan Savaş ve adamları, sezon finalinde Özgür'ün intikamını alabilmek için Sami'ye karşı harekete geçecektir.

4. SEZONUYLA YAYINDA!
Yayınlandığı ilk platform olan Youtube'da izlenme rekorları kıran S1f1r B1r - B1r Zamanlar Adana'da, ilk üç sezonu ve yeni sezonuyla BluTV Özel Yapım'ı olarak yayın hayatını sürdürüyor.

Kadri Beran Taşkın'ın yönetmenliğini yaptığı dizinin kadrosundaki isimler şöyle: Savaş Satış, Cihangir Ceyhan, Özgür Meriç, Onur Akbay, Burak Şahin


SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Suların durulmadığı Hürriyet Mahallesinde Sami Ağa'nın planlarına yeni bir ortak daha dahil oluyor. Oğlu Cengiz'in ölümünün ardından Türkiye'ye kaçak yollardan geçiş yapan acılı baba, Sami'yi tüm bunlardan sorumlu tutmaktadır. Sami'nin her hamlesine karşı bir reflekse sahip olan Savaş ve ekibi, içerdeki eyleme karşı ise çaresiz beklemektedir. Ellerinde sadece Necip'e karşı kullanacakları koz bulunan ekip, Yahya ve arkadaşlarının yapacağı eylemde çaresiz kalmaktadır.

CİHANGİR CEYHAN
Blu TV'de yayınlanan S1f1r B1r - B1r Zamanlar Adana'danın başrol oyuncularından Cihangir Ceyhan aslen Adana’lıdır ve yaşantısını memleketinde sürdürmektedir. Kamera Önü oyunculuk eğitimi almıştır. Özellikle dizide Cio "Ölme lan ve bakale seni pis ederim ha" replikleri ile büyük bir hayran kitlesi oluşmuştur. Daha önce Yusuf isimli sinema filminde 2015 yılında Serdar karakteri ile rol almıştır.

SAVAŞ SATIŞ
Kocaeli doğumlu Savaş Satış aslen Şanlıurfa’lıdır. Çukurova Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayrıca 5 yıl bu üniversitenin Drama Topluluğunda tiyatro eğitimi almıştır. Tümay Özokur Atölyesi’nde ise oyunculuk eğitimi alan Savaş Satış oyunculuk ile birlikte senarist olarak televizyon dünyasında yer almaktadır. 2015 yılında Keşanlı Ali Destanı isimli oyunda En İyi Erkek Oyuncu Komedi Ödülü’nün sahibi olmuştur. Sun Expres Adana uçusu reklam filmi ve Ertuğrul 1980 sinema filminde oynamıştır. Blu Tv ekranlarında internet üzerinden yayınlanan Sıfır Bir Adana'da dizisinde Savaş karakterini canlandırmıştır.

BURAK ŞAHİN
25 Aralık 1984 tarihinde dünyaya gelen Burak Şahin, Blu TV'de yayınlanan Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da dizisinde Anafor karakterine hayat vermektedir. Anafor lakabıyla ekibe sonradan katılan, ve abilerinden sonra işi organize edendir... Savaş ve ekibinin zor zamanlarında mahalleyi kollayan ve olaylara bakış açısıyla alt devre olsada Hürriyet mahallesinin gelecekte abilerinden biridir.

ÖZGÜR MERİÇ
Adana Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bölümü’nden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından Büyükşehir Belediye Tiyatro’sunda oyunculuk eğitimi almıştır. 1992 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. S1f1r B1r - B1r Zamanlar Adana'da Özgür karakterini canlandırmaktadır. Dizide özellikle yazdığı ve ara ara okuduğu şiirler ile dizi severlerden tam not almıştır.

SIFIR BİR BLU TV'DEN NASIL İZLENİR?

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en gerçek dizisi olarak dikkat çeken S1F1R B1R - B1R ZAMANLAR ADANA'DA, Adana'nın getto mahallelerinin hikayesini anlatıyor. Uyuşturucuya, kadın ticaretine ve mahalleliye sırtını dönenlere karşı amansız bir mücadeleye giren Savaş, Cio, Özgür, Sarsılmaz ve Anafor'un çarpıcı yolculuklarına tanık olduğumuz dizinin arka planına grafiti, rap ve sokak kültürü hakim.

Üyelik işleminin söz konusu olduğu BluTv, ilk 7 gün ücretsiz olarak hizmet vermektedir. İlk 7 günün ardından ise aylık 14.90 türk lirası ödeyerek üye olabileceğiniz bu uygulama için herhangi bir taahhüt söz konusu değildir. Yani istenildiği zaman üyelik iptal ettirilebilir ve herhangi bir cayma bedeli ödenmez.

BluTV'yi 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilir ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Deneme sürecinde hiçbir şekilde ödeme alınmayacaktır. Hesabım sayfasında belirtilen otomatik yenilenme tarihinde tutar çekilerek hizmetiniz 1 ay uzatılır.

ONUR AKBAY
Blu TV'de yayınlanmakta olan S1f1r B1r - B1r Zamanlar Adana'da dizisi oyuncularından Onur Akbay Çukurova Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Aslen Diyarbakır’lı olan oyuncu Diyarbakır’da yetişmiş ve üniversite eğitimi için Adana’ya gitmiştir. Ardından yaşamını Adana’da sürdürmeye karar vermiştir. 10 yıldır fazladır Adana’da yaşamaktadır. Onur Akbay Sıfır Bir dizisinde Cihat Sarsılmaz karakterini canlandırmaktadır.