Magazin |

Sibel Can'ın yeni imajı herkesi şaşırttı!

Perşembe günü ‘Yeni Aşkım’ adlı albümünü piyasaya çıkaracak olan Sibel Can, kapak fotoğrafı için Ergin Turunç’un objektifinin karşısına geçti.

Kendi deyimiyle, “Aşk gibi taptaze” bir imaja bürünen sanatçının kareleri, Marmaris’te bulunan D- Maris Bay Hotel’de çekildi.

ÇOCUKLARINA ÖZEL TEŞEKKÜR!
‘Yeni Aşkım’ için ‘aşk gibi taptaze’ bir imaja bürünen Sibel Can’ın albüm fotoğrafları Ergin Turunç tarafından Marmaris’te bulunan D-Maris Bay Hotel’de çekildi. Başarılı şarkıcı, albüm kapağında “Yeni Aşkım” albümümde aylardır benimle aynı heyecanı yaşayan, çocuklarım Engincan, Melisa ve Emir’e... Eserlerini benim yorumuma emanet eden besteci ve söz yazarı arkadaşlarıma, hepsi ayrı bir değer olan müzisyen arkadaşlarıma, emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum” sözleriyle, katkıda bulunanlara teşekkür etti.


ALBÜM NE ZAMAN ÇIKACAK?

Sanatçı Sibel Can, 11 parçadan oluşan 22'inci albümü ile müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. ‘Yeni Aşkım’ adlı albüm, 14 Haziran Perşembe günü DMC etiketiyle, Sibel Can Production prodüktörlüğünde ve Orhan Alkan süpervizörlüğünde raflarda yerini alacak. 47 yaşındaki sanatçı, 13 Haziran’da albümünün çıkış ve klip şarkısı olarak Bahadır Tatlıöz imzalı ‘Kuyu’yu dijital platformda sevenlerinin beğenisine sunacak.