Shakira'yı aldatan Gerard Pique'nin kendisinden 12 yaş küçük öğrenciyle aşk yaşadığı ortaya çıktı!

Barcelona'nın yıldızı Gerard Pique'nin dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'yı aldatması ve ikilinin ayrılık kararı alması dünya magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Şimdi de, Pique'nin prodüksiyon şirketinde çalışan ve kendisinden 12 yaş küçük genç bir kadınla aşk yaşadığı iddia edildi.

Ünlü futbolcu Gerard Pique'nin dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'yı aldattığı ve ikilinin ayrılık kararı aldığı geçtiğimiz ayın en çok konuşulan konuları arasındaydı. Gerard Pique ve Shakira ünlü şarkıcının iletişim ajansı aracılığıyla açıklama yaparak "Yollarımızı ayırdığımızı doğrulamaktan dolayı üzgünüz. Birinci önceliğimiz olan çocuklarımızın iyiliği için mahremiyetimize saygı bekliyoruz" demişti.

Shakira'yı aldatan Gerard Pique'nin kendisinden 12 yaş küçük öğrenciyle aşk yaşadığı ortaya çıktı!

ÜNLÜ FUTBOLCUNUN PRODÜKSİYON ŞİRKETİNDE ÇALIŞIYOR

İkilinin ayrılığı sonrası pek çok iddia bulunurken şimdilerde ise ünlü futbolcunun kendisinden 12 yaş küçük öğrenciyle birlikte olduğu konuşuluyor. Bu ilişkinin Shakira ayrılığından önce mi yoksa sonra mı olduğuysa bilinmiyor.

23 yaşındaki PR öğrencisi Clara Chia Marti ünlü futbolcunun prodüksiyon şirketinde çalışıyor.

Shakira'yı aldatan Gerard Pique'nin kendisinden 12 yaş küçük öğrenciyle aşk yaşadığı ortaya çıktı! - Resim : 2

"CLARA İLE İLİŞKİSİ KONUSUNDA ÇOK CİDDİ"

Çiftin yakınları bir süredir görüştüklerini söylüyor. Ayrıca Clara'nın tüm sosyal medya hesaplarının da silindiğini, böylece insanların onun fotoğraflarını bulamadığını da söyleyen kaynak; "Bu, Gerard'ın arkadaşlarının Clara ile ilişkisi konusunda gerçekten ciddi olduğunu düşünmelerine neden oluyor" şeklinde konuştu.

Shakira'yı aldatan Gerard Pique'nin kendisinden 12 yaş küçük öğrenciyle aşk yaşadığı ortaya çıktı! ile ilgili etiketler shakira gerard pique