Magazin |

Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı paylaşımı olay oldu! Mısırlı sevgiliden şok itiraf! Bütçe dayanmaz...

Ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı ile eski kocası ünlü yapımcı Acun Ilıcalı sonunda pişti oldu. Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin paylaşımları sonrasında kendisine hakim olamayan Subaşı’nın Ilıcalı ile aynı fotoğrafı paylaşması ‘Acaba’ dedirtti.

Şeyma Subaşı ile Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi arasında soğuk rüzgarlar yeniden esmeye başladı. Daha önceden Mısırlı sevgilisi tarafından dolandırıldığını açıklayan ve bebek aldığını itiraf eden Subaşı bu sefer de eski eşi Acun Ilıcalı ile aynı footğraf karelerini paylaşınca olanlar oldu.

Yaptığı her hareketle gündem olan Subaşı son olarak Mohammed Alsaloussi’nin açıklamaları ile yeniden magazin sayfalarının ilk sıralarını zorladı. Alsaloussi son açıklamasında, “Şeyma ile ilişkimizi ben sonlandırdım. Şeyma’nın harcamaları ortada. Buna hiçbir bütçe dayanamaz.” demesi dikkatlerden kaçmadı.

Şeyma Subaşı kardeşi Kübra Açıl'ın paylaştığı bir fotoğrafını sosyal medya hesabında yer vermesi ilginç anların yaşanmasına neden oldu. Fotoğrafta eski kocası Acun Ilıcalı’da yer alırken Kübra Açıl'ın Alaçatı'da kızının doğum gününe Acun Ilıcalı ve kızı katılırken Şeyma Subaşı orada yer almadı.

Subaşı’nın son olarak Acun Ilıcalı ile beraber fotoğraflarını sosyal medyada gören takipçilerini şaşkınlıklarını gizleyemezken yorumlarda peş peşe geldi. Hayranları Şeyma’ya, “Neden Acun’la olan fotoğrafını paylaştın?” yorumlarında bulundu.