Şeyma Subaşı, kendisine, "Metres" diyen ve montajlı çıplak fotoğraflarını paylaşan kadınları affetmedi!

Yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, paylaşımlarına ağır hakaretler eden ve montajlı çıplak fotoğraflarını paylaşan 5 kadını affetmedi. Emniyetin paylaşımları yapan 5 kadını tespit etmesinin ardından, Subaşı'nın da uzlaşmayı reddetmesi üzerine hakaret davası açıldı. Şüpheliler, Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile evliliği ile kamıoyu tarafından tanınan ve boşandıktan sonra özel hayatıyla sık sık gündem olan Şeyma Subaşı, kendisine hakaret eden kadınları affetmedi.

MONTAJLI ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞIP "METRES" DEDİLER

Subaşı, kendi fotoğraflarını kullanarak oluşturulan birden fazla sosyal medya hesabını ihbar etti. Hesaplarda kendisi hakkında ve kişisel haklarına yönelik çok ağır hakaretler (Avrupalı o... parası olanın metresi) ve montajlı çıplak paylaşımlar yaptıklarını ileri süren Subaşı, kullanıcıların tespit edilip, cezalandırılmasını istedi.

Şeyma Subaşı, kendisine, "Metres" diyen ve montajlı çıplak fotoğraflarını paylaşan kadınları affetmedi!

 PAYLAŞIM YAPAN KADINLAR YAKALANDI

Sabah'tan Dilek Yaman Demir'in haberine göre; emniyet güçleri tarafından olayla ilgili inceleme yapıldı. Sosyal medya hesaplarının sahibi yöneticilerin kimlikleri tespit edildi. Tespit sonrası kadınların evlerindeki dijital materyallere el konuldu. İncelemede, aynı kadınların ortak olarak birden fazla hesap açtıkları ve bu hesaplara aynı dijital materyaller üzerinden girdikleri, Subaşı, hakkında hakaret paylaşımları yapan hesaba aynı materyaller üzerinden defalarca kez giriş yapıldığı, söz konusu hesapların bilgi ve şifreleri hakkında notlar bulunduğu tespit edildi.

Şeyma Subaşı, kendisine, "Metres" diyen ve montajlı çıplak fotoğraflarını paylaşan kadınları affetmedi! - Resim : 2

MAHKEMEDE YARGILANACAKLAR

Savcılık, iş birliği içinde hareket eden Cansın K., İlknur R., Yeşim N., Yazgülü T. ve Pınar K. isimli kadınların, Subaşı'na yönelik 'hakaret' suçunu işledikleri iddiasıyla dava açıldı. 5 şüpheli Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanacak.

Şeyma Subaşı, kendisine, "Metres" diyen ve montajlı çıplak fotoğraflarını paylaşan kadınları affetmedi! - Resim : 3

'HESAPLARI EĞLENCE AMAÇLI AÇMIŞTIK'

Başlatılan soruşturmada ifadeleri alınan kadın kullanıcılar, hesapları eğlence amaçlı kullandıklarını, olayların bu noktaya geleceğini tahmin edemediklerini beyan etti. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında Şeyma Subaşı, kadınlarla uzlaşmayı reddetti.

 

Şeyma Subaşı, kendisine, "Metres" diyen ve montajlı çıplak fotoğraflarını paylaşan kadınları affetmedi! ile ilgili etiketler Şeyma Subaşı sosyal medya