Magazin |

Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral aşkı bitti! İlk açıklama Şahin'den geldi!

Ünlü model Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral, 1.5 yıllık ilişkilerine noktayı koydu. Ayrılık haberlerinin ortaya çıkmasının ardından Şahin, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla iddiaları doğruladı. Şahin paylaşımında, Hala birbirimizi önemsiyoruz ve ilişkimiz artık ikimiz için sağlıklı olmadığı için arkadaş olarak kalmaya karar verdik. Sizden bu hassas dönemde her iki tarafa da saygı göstermenizi rica ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Ünlü model Şevval Şahin, 1.5 yıldır birlikte olduğu Yiğit Marcus Aral ile ayrıldıklarını duyurdu. Şahin, ayrılık nedenlerini ilk kez açıkladı. Özellikle pandemi döneminde düzenledikleri partilerle gündemden düşmeyen çiftin ayrılığı magazin basınında şaşkınlık yarattı.

Şevval Şahin, sevgilisiyle çekilmiş tüm fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırmıştı. Ünlü model, basına yansıyan ayrılık iddiasını doğruladı.

"HALA BİRBİRİMİZİ ÖNEMSİYORUZ"

Ayrılık sonrası sessizliğini bozan Şevval Şahin, "Genelde böyle bir açıklama yapmam ancak ilişkimi çok açık bir şekilde yaşadım. Bu yüzden bazı şeyleri açıklığa kavuşturma ihtiyacı hissediyorum.

Marcus ve ben bir süre önce yollarımızı ayırdık. Hala birbirimizi önemsiyoruz ve ilişkimiz artık ikimiz için sağlıklı olmadığı için arkadaş olarak kalmaya karar verdik. Sizden bu hassas dönemde her iki tarafa da saygı göstermenizi rica ediyorum" ifadelerini kullandı.