Popüler Haberler

Sevgiliye bayram mesajları 2021! Sevgiliye en romantik ramazan bayramı tebrik mesajı

Sevgiliye bayram mesajları! Ramazan Bayramında sevgiliye hem sevgimizi hem de onu unutmadığımızı göstermek için gönderilecek romantik bir bayram mesajı oldukça önemlidir. Sevgiliye en romantik ramazan bayramı tebrik mesajı…

Ramazan Bayramı ile sevgiliye bayram mesajları yeniden gündem oldu. Ramazan Bayramının ilk günü sabahı ile birlikte sevgiliye gönderilecek en romantik bayram mesajlarını sizler için hazırladık. Sizde bu mübarek Ramazan Bayramında sevgilinize bayram kutlama tebrik mesajı göndererek onun kalbini tekrardan kazanmayı ihmal etmeyin.

SEVGİLİYE RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

Biricik Aşkım! Bayram en çok çocuklar için anlam taşır. En çok onlar bayramda sevinir. Ben de şimdi çocuklar gibi mutluyum. Sana, canıma mesaj atmak ve cevap almak için bir bahanem olacak. Ramazan Bayramın kutlu olsun aşkım. Seni tahmin edemeyeceğin kadar seviyorum.

Telefonum, telefonunun Ramazan Bayramını en içten dileklerle kutlar. Seninle hiç bitmeyecek konuşmalar için uzun batarya ömürleri dileriz.

Aramızdaki mesafeye inat, yürekten bir dua ve içten bir mesaj ile bütün mesafelerin tükendiği, Ramazan Bayramın kutlu olsun canım. Seni çok seviyorum.

Benim ömrümde denizler vardır, sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, ömrümde sonsuz sevdiklerim vardır. Bayramı ayrı geçirince üzüldüğüm… Hele biri var ki ömrüme ömür katan; ÖMRÜM bayramın kutlu olsun.

Sevgi ikliminde bir bayram geçirmen dileğimle, Ramazan Bayramın kutlu olsun hayatımın anlamı.

Her bayram sabahı, inanan bütün gönüller aydınlanır. Her akşam, gökyüzünde sevgi ışıltılı kandiller yanar. Senin de benim gönlümü aydınlattığın gibi bayramın aydınlık ışığının hiç sönmemesi dileğimle… Ramazan Bayramın kutlu olsun aşkım.

Allaha binlerce kez şükür… Bugün de hayatımda ve kalbimdesin sevdiğim. Ramazan Bayramın mübarek olsun seni çok seviyorum.

Yeni sevinçler, yeni umutlar, yeni elbiseler ve yeni gülücüklerle hoş geldin YA ŞEHRİ RAMAZAN… Bana ve sevdiklerime hoş geldin Ramazan. Bayramın kutlu olsun canım, seni çok seviyorum.

Yüreğin umutla, günlerin bin bir mutlulukla dolsun canım, cananım, hayatımın anlamı. Sevdiklerin sonsuza kadar yanında olsun. Güler açan yüzün hiç solmasın, Ramazan Bayramın kutlu olsun.

Hayatının en güzel anları ve anılarını birlikte yaşamak dileğiyle… En güzel yaşanmışlıkları tazelemek dileğiyle… Ramazan Bayramın mübarek olsun, seni çok seviyorum bir tanem.

Bayramın ilk saatlerinde benim için en özel ve güzel aşkımın bayramını kutlamak istedim. Ramazan Bayramın sana ve sevdiklerine huzur ve mutluluk getirsin biriciğim.

Sensiz yaşamın anlamını yitirdiği, hayatıma anlam katan aşkım… Ramazan Bayramın mutlu ve kutlu olsun. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın!

Bayram sevincimi yarıda bırakabilecek tek şey. Sana olan hasretim ve özlemim. Lütfen beni ihmal etme, seni senden, seni kendimden bile fazla seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

Bu bayram içimde bir burukluk var. Benim için en güzel bayram seninle olduğum zamandır. Biricik aşkım, bayramın kutlu olsun.

Her şeye kadir yüce Allah, Alemlerin Rabbi olan Allah’a sonsuz şükürler ki bizi birbirimize yazmış. Ramazan Bayramın Mübarek olsun, aşkım.

Ramazan Bayramın kutlu, her günün bir önceki günden güzel ve mutlu olsun aşkım.

Bu bayram ve bütün bayramlar yüreğimizin birbirimiz için çarpması dileğimle… Ramazan Bayramın kutlu olsun canım.

Gözlerindeki parıltı ve kalbindeki sevginin hiç bitmemesi dileğimle, bayramın mübarek olsun biriciğim.

Yorumlar