Magazin |

Sevenlerinden dua istemişti... Güler Işık'ın annesinden kötü haber

'Dişi İbrahim Tatlıses' ve ‘Türkülerin kraliçesi’ olarak anılan 55 yaşındaki müzisyen Güler Işık, dün Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla koronavirüse yakalanan annesi için sevenlerinden dua istemişti. Güler Işık bugün yaptığı yeni bir paylaşımla annesinin entübe edildiğini ve sağlık durumunun ciddiyetini koruduğunu duyurdu.

Merve Barut
Merve Barut

2015 yılında yakalandığı meme kanserini atlatan ve kısa süre önce hastalığı nükseden Güler Işık'ın peşini talihsizlikler bırakmıyor... Yeniden kanser tedavisi görmeye başlayan Türk Halk Müziği sanatçısı Güler Işık'ın annesi koronavirüse yakalandı.

''ANNEM ENTÜBE EDİLDİ''

Kötü haberi Instagram hesabından paylaşan ünlü müzisyen dün Instagram hesabından yaptığı paylaşımla annesinin koronavirüse yakalandığını duyurmuştu. Annesinin tedavisine yoğun bakımda devam edileceğini belirten Güler Işık, sevenlerinden dua istemiş ve ''Canım annem yoğun bakım alındı onun için dua edin lütfen ne yazık ki annem entübe edildi yaşam savaşı veriyor duâ edin'' paylaşımında bulunmuştu.

''ANNEM YAŞAM SAVAŞI VERİYOR''


Güler Işık'ın annesinden bugün kötü haber geldi. Annesinin durumunun ağırlaştığını ve yaşam savaşı verdiğini söyleyen Işık, ''Canım annem ne yazık ki entübe oldu dua edin inşallah yaşam savaşı veriyor inşallah sen göçlü Anadolu kadınısın Allah ın izniyle kalkacaksın inşallah 😭'' paylaşımında bulundu.

Takipçileri, sağlık sorunları nedeniyle zor günler geçiren Güler Işık ve annesi için 'geçmiş olsun' yorumlarında ve güzel dileklerde bulundular.