Spor

Sergen Yalçın kararını verdi, Beşiktaş’a imza atmayacak

Beşiktaş'ın çifte kupalı şampiyon teknik direktörü Sergen Yalçın'la haftalardır yeni sözleşme yapılmaması birçok iddiayı gündeme getirmişti ki bombayı Rıdvan Dilmen patlattı. Sergen Yalçın ile konuştuğunu belirterek edindiği izlenimi sosyal medyaya taşıyan Dilmen, Yalçın'ın kırgın ve kararlı olduğunu hatta Beşiktaş'ı bırakacağını yazdı.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Rıdvan Dilmen, Beşiktaş ile yolları ayıracağı iddia edilen Teknik Direktör Sergen Yalçın ile konuşmasını sosyal medyaya taşıdı. Dilmen, Sergen Yalçın'ın, "Kimseyi kırıp dökmeden, başta yönetim ve taraftarımızı da asla üzmek istemem ama dönüşü yok artık bu sürecin ve çalışmayacağım” dediğini belirtti.

Dilmen'in paylaşımları şöyle:

"Haber sitelerini okuyunca şok oldum!! Sergen Yalçın Bjk yönetiminin tüm tekliflerine rağmen yoruldum! Çalışmayı düşünmüyorum! Yarın son kez görüşülecek yazıyor! Hemen Sergen Yalçın hocamızı (kardeşimi) aradım! Haftada birkaç kez görüşüyordum!

Süreç uzadıkça hergün daha fazla üzülüyordu! Biraz önce görüştüğümde, “yazabilirsin Hocam” dedi. “Kimseyi kırıp dökmeden, başta yönetim ve taraftarımızı da asla üzmek istemem ama dönüşü yok artık bu sürecin ve çalışmayacağım” dedi!!

Ben yine de; BJK Başkanı ve yönetiminin, Sergen hocalarını çok seven taraftarlarıyla bir şekilde tekrar bir araya gelmesini bütün samimiyetimle arzuluyorum! BJK - Sergen Yalçın kopması beni FB’li bir futbol adamı olarak üzdü!!

Ancak ısrarla büyüğü olarak tavsiyeme rağmen kararının kesin olduğunu hissettim! Umarım yanılırım!"

 

 

FENERBAHÇELİ TARAFTARLARDAN YÖNETİME ÇAĞRI: SERGEN'İ GETİRİN

Öte yandan Rıdvan Dilmen'in bu paylaşımlarının ardından Fenerbahçeli taraftarlar da Fenerbahçe formalı Sergen fotoğrafları paylaşarak, "Sergen'i getirin" diye yönetime çağrıda bulundu.

 

Günün Videosu
Tokyo 2020'nin 11. gününde atletizm ve yelkende yarışan milli sporcular başarılı sonuçlara imza attı. Necati Er üç adım atlamada, Eda Tuğsuz ise cirit atmada finale çıktı. Ramil Guliyev erkekler 200 metrede yarı finalde. Yasmani Escobar ise olimpiyat altıncısı oldu. Yelkende Türk olimpiyat tarihinde bir ilk yaşandı.