Magazin |

Serenay Sarıkaya'nın görümcesi eski yengesini sildi!

Serenay Sarıkaya, iki yıldır takip etmediği Kerem Bürsin’in kızkardeşi Melis Bürsin'i takibe aldı. Kardeş Bursin de Serenay Sarıkaya’yı takibe başladı, eski yengesi Yağmur Tanrısevsin’i ise sildi.

Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in önceki yıl bir reklam çekiminde başlayan aşkları doludizgin sürüyor. İki ünlü oyuncuya en sık sorulan soruların başında ise “ne zaman evlenecekleri” sorusu geliyor. Ancak genç sevgililer şimdilik “Biz böyle iyiyiz, daha genciz” diyor. Nikah masasına oturup oturmayacakları merak konusu olan gözde çift, bu arada aynı evde yaşıyor ve birbirlerinin anneleriyle de samimi görüntüler veriyor. Son olarak Serenay Sarıkaya, müstakbel görümcesi Melis Bürsin'i 2 yıl aradan sonra sosyal medyadan takibe başladı. Duymayan Kalmasın’ın haberine göre Melis Bürsin de hemen peşinden güzel oyuncuyu takip listesine ekledi.

asfasfsdfsf

MELİS, ESKİ YENGESİNİ SİLDİ

Öte yandan Melis Bürsin, kardeşi Kerem Bürsin, Serenay Sarıkaya'yla beraber olduğu halde güzel oyuncuyu değil, kardeşinin eski aşkı Yağmur Tanrısevsin'i takip etmeyi tercih ediyordu. İki yıl sonra müstakbel yengesi Serenay Sarıkaya'yı takip listesine alan Melis Bürsin'in geçmişte beraber fotoğraf çekimi de yaptığı Yağmur Tanrısevsin'i silmesi ise dikkat çekti. Melis Bürsin ilk kez önceki yıl açtığı fotoğraf sergisinde kardeşi Kerem Bürsin'le kameralar karşısına çıkmış ve onunla gurur duyduğunu söylemişti.

sdfgsdgfdfsdg