Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar sevgili mi?

Geçtiğimiz günlerde, uzun bir süredir ekranlardan uzak olan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile iş insanı Haldun Demirhisar'ın aşk yaşadığı iddia edilmişti. Ardından Sarıkaya, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir açıklamayla söz konusu iddiayı yalanlamıştı. Güzel oyuncu tarafından yapılan açıklamanın ardından Hürriyet yazarı Orkun Ün ise, tartışmaları alevlendirecek bir yazı kaleme aldı.

Son dönemde sosyal medya paylaşımları ile magazin gündeminden düşmeyen 29 yaşındaki Serenay Sarıkaya hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

Ünlü oyuncunun, iş insanı Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı ileri sürüldü. İkilinin, Göcek Bedri Rahmi Koyu'nda teknede birlikte görülmesi dedikoduları daha da alevlendirdi.

 "O YORUMLARI KINIYORUM!"

Çıkan haberlerin ardından Sarıkaya, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ünlü oyuncu yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Merhaba. Bugün hakkımda çıkan ve çok çirkin bir üslup ile yazılan ilişki haberi asılsızdır. Haberde bahsi edilen kişi arkadaşımdır. Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle sevgilisi olursa istediği hayatı yaşayabileceğine dair imaları ve arkadaşıma yapılan yorumları kınıyorum" 

Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar sevgili mi?

Söz konusu iddiaların ve Sarıkaya'nın açıklamasının ardından Hürriyet yazarı Orkun Ün, tartışmaları alevlendirecek bir yazı kaleme aldı. Ün, bugünkü köşesinde Sarıkaya ve Demirhisar arasında çıkan aşk iddialarıyla ilgili şu ifadelere yer verdi:

"Serenay Sarıkaya’nın iş insanı Haldun Demirhisar’la ilişki yaşadığı haberi hafta sonunun gece bombası olarak düştü gündeme. Sarıkaya jet hızıyla yalanladı haberleri.

O yalanlayınca ortalık biraz daha karıştı. Madem fotoğraflar ortaya çıktı, iddialar havada uçuşuyor... Anlatayım bildiklerimi... Ben hiç şaşırmadım çıkan haberlere, çünkü bir süredir olan bitenden haberdardım. Bundan yaklaşık 2-3 ay önceydi. Çok eminim, günlerden cumaydı... Sahadaki muhabir arkadaşlardan bir haber geldi. “Serenay Sarıkaya, Haldun Demirhisar’la Çeşme’de bir otelde yemek yiyordu.”

İstanbul’daki muhabir arkadaşlar hemen Çeşme’ye gitti. Bir kare görüntü alıp döneceklerdi ama 2 gündür otelde olan Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar ortadan kayboldu. Görüntü alamadı kimse.

Sonra Maldivler’e tatile gitti Serenay Sarıkaya... Aslında o tatile Haldun Bey’le birlikte gideceklerdi. Ama ‘ufak’ bir aksilik yüzünden annesiyle gitmek zorunda kaldı güzel oyuncu. Gidiş dönüş uçak biletleriyle birlikte o tatil Sarıkaya’ya 400 bin TL’ye patladı deniyor. Ama anneyle yapılan tatil, ikilinin arasındaki yakınlaşma haberlerinin çıkmasını bugüne kadar erteledi.

CEM YILMAZ’A TELEFON ARAYI AÇTI

Kısa süre önce Cem Yılmaz’ın Levent’teki evinde bir yangın çıkmış ve Serenay Sarıkaya, ünlü komedyene ‘geçmiş olsun’ telefonu açmıştı. İddia o ki, açılan geçmiş olsun telefonu Demirhisar’ı çılgına çevirmiş. Ve ikilinin arası açılmış. Telefon olayını haberlerden duyan Haldun Demirhisar, Serenay Sarıkaya ile büyük bir tartışma yaşamış. Özetle; bu yeni bir mevzu değil. Aylardır süren bir mevzu. İki isim görüşüyor, bu net.

AMA...

Sevgililer demiyorum, çünkü bir kadın ile erkek arkadaş olup, baş başa yemek yiyip tatile gidebilir.  Sevgili değiller de demiyorum, çünkü arkadaşlıkları bir ilişkiye dönüşmüş olabilir.

Hatta halen...

 “İlişkiye başlasak mı, başlamasak mı” kararsızlığında da olabilirler.

O yüzden amacım “Sarıkaya ile Demirhisar birlikte” yaygarası koparmak değil. Her ne kadar tüm yollar aynı kapıya çıksa da bunu söyleyen ben olmak istemem.

Bir kadının erkeğe ihtiyacı

Serenay Sarıkaya ‘ilişkiyi reddettiği’ açıklamasında “Bir kadının maddi anlamda güçlü bir erkekle birlikte olma zorunluluğu yoktur” dedi.

Katılıyorum. Yoktur. Olmamalıdır."

 

Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar sevgili mi? ile ilgili etiketler Serenay Sarıkaya Aşk Haldun Demirhisar Onur Ün