Magazin |

Serenay Sarıkaya Haldun Demirhisar'la baş başa görüntülendi!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz ay teknede görüntülendikten sonra "Arkadaşım" açıklaması ile aşk iddiasını yalanladığı Haldun Demirhisar'la yeniden objektiflere takıldı. Sarıkaya'nın 1 aydır Demirhisar'ın Göcek'teki evinde kaldığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz aylarda ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, iş adamı Haldun Demirhisar’ın teknesinde görüntülenmişti. Söz konusu görüntülerin ardından, Sarıkaya ve Demirhisar'ın aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Oyuncu, sosyal medyada yapılan yorumlara şu mesajla isyan etmişti:

“Hakkımda çıkan ve çok çirkin bir üslupla yazılan ilişki haberi asılsızdır. Haberde bahsedilen kişi arkadaşımdır. Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle sevgilisi olursa istediği hayatı yaşayabileceğine dair imaları ve arkadaşıma yapılan yorumları kınıyorum.”

GECE GEÇ SAATLERDE TEKNEYE GEÇİYORLAR

29 yaşındaki Serenay Sarıkaya, Haldun Demirhisar’la yine Göcek’te görüntülendi.

İkili, bu kez iş adamının çiftlik evinde objektife yansıdı. Sarıkaya ve Demirhisar, ziyaretlerine gelen arkadaşlarını uğurladıktan sonra bahçede baş başa vakit geçirdi.

Yaklaşık 1 aydır bu evde kalan ikilinin birlikte görüntülenmemek için yalnızca gece geç saatlerde Bedri Rahmi Koyu’nda bağlı bulunan tekneye geçtikleri öğrenildi.

BIÇAK ALTINA YATACAK

Haldun Demirhisar’ın, Serenay Sarıkaya’yla görüşmeye başladıktan sonra görünüşüne daha çok dikkat etmeye başladığı, hatta bunun için bıçak altına yatma kararı aldığı iddia ediliyor.

Buna göre iş adamı zayıflamak için yakında mide ameliyatı olacak.