Magazin |

Serenay Sarıkaya evinde saldırıya uğradı! Karakola giderek şikayetçi oldu!

Ünlü isimlerden Serenay Sarıkaya, dün öğle saatlerinde Etiler’de bulunan evine giderken saldırıya uğradı. Sarıkaya’nın şoförünün kullandığı araca tekme atarak küfürler savuran genç hakkında şikayetçi olundu. Yaşananların ardından Umut Evirgen de oyuncunun yanına gelirken güvenlik arttırıldı.

Başrollerinde bulunduğu Alice Müzikali'nin yeni sezon çekimleri için provalara başlayan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, çalışmalarını tamamladıktan sonra Etiler’de bulunan evine giderken bir anda saldırıya uğradı.

Sarıkaya’nın içerisinde bulunduğu araca tekme atarak küfürler savurmaya başlayan genç, herkesi korkuttu. Aracı kullanan şoförde durmak yerine hemen siteye giriş yaptı.

Sarıkaya’da yaşananlar sonrasında karakola giderek şikayette bulundu. Saldıran kişinin Serenay Sarıkaya’ya takıntılı olduğu iddia edilirken daha öncesinde de adım adım takip ederek taciz ettiği de öğrenildi.

Olayların sonrasında Umut Evirgen de soluğu sevgilisinin yanında alırken Sarıkaya’nın evine dört kişilik bir koruma ekibi görevlendirildi.