Magazin

Seren Serengil'e 'eski görümce' şoku! Yaşar İpek'in kız kardeşi soluğu savcılıkta aldı!

Ünlü şarkıcı Yaşar İpek ile tartışmalı biten evliliğinin ardından sunucu Seren Serengil, "Dumping sendromu" ile mücadele ediyor. Diğer taraftan, İpek'in kız kardeşi Eylem İpek Şafak, 'eski yengesinin' sosyal medyada kendisini hedef alan paylaşımlar yapmasından rahatsız olduğunu ileri sürerek soluğu savcılıkta aldı.

Eylem İpek Şafak'ın şikayetinin ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Savcılığa ifade veren Eylem İpek Şafak, abisinin eski eşi Seren Serengil'in sosyal medya hesabı üzerinden hakkında 'Gayri meşru, babası belli değil, nikâhsız birliktelikten doğdu' şeklinde ağır hakaretler içeren paylaşımlar yaptığını söyledi.

PAYLAŞIMLARINDAN BİRİNİN HARİÇ ŞAFAK İLE BİR İLGİSİ OLMADIĞINI SÖYLEDİ

Diğer taraftan Şafak, Serengil'in sosyal medya hesabından hayvan resmi paylaşarak kendisine benzetme yaptığını ve hakaret içerikli paylaşımlarda bulunduğunu gerekçe göstererek şikayette bulundu. Savcılık soruşturma kapsamında Seren Serengil'in ifadesine başvurdu. İfade veren Serengil ise söz konusu paylaşımları kendisinin yaptığını ancak bu paylaşımlardan bir tanesinin haricinde diğerlerinin Şafak'la ilgisinin olmadığını anlattı.

SAVCILIK DOSYAYI KAPATTI

Savcılık yürütülen soruşturma sonunda söz konusu paylaşımlar üzerinde yapılan incelemede herhangi bir hakaret bulunmadığını ve paylaşımların kime yönelik söylendiğinin tespit edilemediğini ifade ederek kovuşturmaya dair yer olmadığına karar vererek dosyayı kapattı.