Magazin |

Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto'dan Gülşen'in aldırdığı karara itiraz

‘Söylemezsem Olmaz’ın sunucuları Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto, şarkıcı Gülşen’i, ‘Lolipop’ adlı şarkısı için verdiği pozlar nedeniyle eleştirmişti. Gülşen ise İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak korunma talebinde bulunmuş ve hakkında ay konuşmama kararı aldırmıştı. 3 sunucu, kararla ilgili itiraz dilekçesi verdi ancak itirazları reddedildi.

Gülşen’in Beyaz TV'de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” adlı programda kendisini hedef gösterip hakaret ettikleri iddiasıyla 1 ay konuşmama kararı aldırdığı Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto itirazda bulundu. Ancak mahkeme, önceden verilen tedbir kararının yasanın amacına uygun olduğu gerekçesiyle itirazı reddetti.


SUNUCULAR KARARA İTİRAZ ETTİ

Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre; Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto, Gülşen’i, “Lolipop” adlı şarkısı için verdiği pozlar nedeniyle eleştirmişti. Gülşen, İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak korunma talebinde bulunmuştu. Talebi haklı bulan mahkeme, davalıların 1 ay süreyle Gülşen’e yönelik hakaret içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına hükmetmişti. Üç sunucu kararla ilgili itiraz dilekçesi verdi.

Ancak mahkeme, önceden verilen tedbir kararının yasanın amacına uygun olduğu gerekçesiyle itirazı reddetti.