Popüler Haberler

Şeref Sözü dizisi oyuncuları kimler?

Şeref Sözü dizisi oyuncuları kimler? Yakında Show TV ekranlarında başlayacak olan yeni dizi Şeref Sözü merak konusu oldu. Sizler için Şeref Sözü dizisinin konusunu ve oyuncularını araştırdık. Şeref Sözü dizisi oyuncuları kimler?

Şeref Sözü dizisi oyuncuları kimler? Merakla beklenen Şeref Sözü dizisi bu akşam Show TV ekranlarında saat 20.00’da başlıyor. 2020 yılının iddialı yapımlarından biri olan Şeref Sözü birçok başarılı oyuncusu ve konusu ile dikkat çekmektedir. Peki Şeref Sözü dizisinin konusu ve oyuncuları kimlerdir?

Şeref Sözü dizisinin konusu nedir?

Kahraman bir adamın, geçmişten bugüne taşınan bir çocukluk hayalinin, zor coğrafyalardaki, zor hayatların, köklerine sahip çıkarken, kendini de etrafını da yakıp yıkanların, evlat sevgisinin, imkansız aşkların, ölümün kıyısından kurtulmuşların, bir “Ada Masalı”nın ve şerefli olmanın hikayesi…

'Adabeyli Ailesi' sahip oldukları adada kendi koydukları kurallar çerçevesinde yaşamaktadır. 'Cihan Adabeyli'; koskoca bir servetin ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir düzenin temsilcisidir.

Şeref Sözü dizisi oyuncuları kimler?

Ansızın Adabeyli Adası'na bir telefon gelir ve 'Cihan Adabeyli'nin tüm hayatı geçmişte canını kurtaran bir adama verdiği şeref sözünü tutma vaktinin gelmesiyle değişir. Arayan 'İsra'dır. 'İsra'nın tek bir umudu vardır; o da 'Cihan Adabeyli'dir. 'İsra'nın Adabeyli malikanesine 'Cihan'ın eşi olarak gelmesiyle tüm düzen alt üst olacaktır.

Adabeyli Adası'nda 'İsra'nın gelişi ve yanında getirdikleriyle geçmişin sırları ortaya dökülecek, geleceğe dair büyük bir yangının fitili ateşlenecektir.

Verilen 'Şeref Sözü' geride kalan her şeyin yıkımına ve çok büyük acılarla sınanacak destansı bir aşkın doğumuna sebep olacaktır.

Şeref Sözü dizisinin oyuncuları kimlerdir?

Cevdet Mercan’ın yönetmenliğini üstlendiği, senaryosu Eda Tezcan imzalı ‘Şeref Sözü’nün zengin oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın, Meltem Gülenç, Öykü Çelik, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş yer alıyor.