Popüler Haberler

Serdar Ortaç'ın sevgilisi Seçil Gür kimdir? Kaç yaşında?

Chloe Loughnan ile evliliğini 6 ay önce bitiren Serdar Ortaç, Bebek'te yeni sevgilisiyle objektiflere takıldı. Birçok kişi Serdar Ortaç'ın sevgilisi Seçil Gür'ün kim olduğunu merakla araştırmaya devam ediyor. Peki, Serdar Ortaç'ın sevgilisi Seçil Gür kimdir? Kaç yaşında? Detaylar haberimizde...

Beş yıl evli kaldığı İrlandalı model Chloe Loughnan’dan 6 ay önce boşanan Serdar Ortaç, yeni bir aşka yelken açtı. Aylar sonra yeni bir ilişkiye başlayan Ortaç, geçtiğimiz akşam İngilizce konuştuğu kız arkadaşıyla Bebek'teki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Üç saat kaldığı mekandan önce çıkıp etrafı kontrol eden Serdar Ortaç arkasına dönüp "Gel hayatım kimse yok, rahat ol" diye seslendi. Çoğu kişi Ortaç'ın sevgilisi Seçil Gür'ün kim olduğunu merakla araştırmaya devam ediyor. Peki, Serdar Ortaç'ın sevgilisi Seçil Gür kimdir? Kaç yaşında? Detaylar haberimizde...

seçil gür kimdir ile ilgili görsel sonucu

SEÇİL GÜR KİMDİR?

Seçil Gür, Almanya'nın Hof kasabasında doğdu. Aslen Adanalı'dır. Müzik hayatına 12 yaşında Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası viola sanatçısı Meral Sayın'dan aldığı solfej dersleriyle başlayan Seçil Gür, İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Adana’da tamamladıktan sonra, 1999 yılında İstanbul'a taşınmış İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümünden mezun olmuştur.

Eğitimi sırasında Nevzat Atlığ, Münip Utandı, Mustafa Doğan Dikmen, Cengiz Ünal, Emel Şenocak, Erol Uras, Sinem Özdemir, Mehmet Emin Bitmez, Nurlu Eral, Emin Baykırkık gibi hocalardan şan ud, piyano, Batı ve Türk müziği solfeji, uslup repertuar ve mimik diksiyon alanlarında eğitim almıştır.

2008 yılında Stüdyo Oyuncuları çatısı altında Şahika Tekand ve Esad Tekand'dan oyunculuk ve sanat tarihi üzerine eğitim aldı. Ayrıca eğitim kurumlarında eğitmenlik görevi de üstlenen Seçil Gür, aynı zamanda beste-söz yazarlığı yapmakta ve konser çalışmalarını dürdürmektedir.

Seçil Gür, Kanal D ekranlarında yayınlanan Benimle Söyle adlı şarkı yarışmasında jüri üyeliği yapmaktaydı.

seçil gür kimdir ile ilgili görsel sonucu