Magazin |

Serdar Ortaç'ı kadın zanneden ünlü şarkıcı kim?

Eşi Chloe'nin yaptığı açıklamalarla bir süredir konuşulan Serdar Ortaç, özel hayatı ve kariyeriyle ilgili detayları katıldığı bir radyo programında anlattı.

Serdar Ortaç, Pal FM'de Kaan Gökman'a konuştu. Yeni albümünden ‘Cımbız’daki Yıldız Tilbe şarkılarına, eşi Chloe'nin şarkılarına olan tepkisinden özel hayatına kadar birçok konuda samimi açıklamalarda bulundu. İşte Ortaç’ın açıklamalarından satırbaşları:

Özel hayatınızı magazinin çok müdahale etmesinden rahatsızlık duyuyor musunuz?

Bizim özel hayatımız yok ki… Yok öyle bir şey… Bizde bunu kabul edeceğiz. Niye boğuşuyoruz ki? Bir davaya gidiyorsun orada bile diyor ki “adam meşhursa özel hayatı yoktur”. Yani avukatlar Twitter'da, Instagram'da yazılmış küfürleri mahkemeye veriyorlar, hâkim alıyor bakıyor diyor ki “bunlarla oyalamayın beni, adam meşhur”. Yani ne söylersen söyle diyor… Bunu kabullendiysen sorun yok o zaman. Bir şekilde kabullenmek zorunda kaldım tabi. Ben on senedir kabullenmişim.

--3168621

Peki Serdar Ortaç bir marka Türkiye'de. Her türlü amacına ulaştın hem maddi olarak hem manevi olarak. Nedir bundan sonraki amacın? Serdar Ortaç daha ne kadar yürüyebilir ki?

Eğer bir adam bütün amaçlarına ulaştı ve hala bırakmıyorsa Allah bir tane mesaj gönderir. Bir tokat atar bana attığı gibi. MS hastalığını verdi başıma. “Dur! Yeter artık” dedi ve MS oldum. Ben akıllandım, hatalarımı düzeltip tekrar işe başladım. Bunun devamı, zirvesi yok. Dev sahneler, organizasyonlar, yirmi tane albüme ne yapayım? Başka bir de doğurayım mı? Yapmadığım bir tek çocuk. Onu da yapacağız.

serdar-ortac-ebru-gundes-erkek-oldugumu-gorunce--3168624

EBRU GÜNDEŞ İTİRAFI

“Ben rahmetli Kayahan ile röportaj yapıyorum o anlarda da Ebru Gündeş 1. Köprüde’yken kulak veriyormuş bana. ‘Kim bu kadın? Gidip görmemiz lazım’ demiş. Beni görmeye geldi radyoya. 1993 yılıydı hiç unutmam. Ebru Gündeş benim erkek olduğumu görünce çok şaşırmıştı.”