Şenol Güneş'in gözdesi olan oyuncu performansıyla hayal kırıklığı yarattı

Beşiktaş'ın teknik direktörü Şenol Güneş'in beğendiği ve kendisinden çok şey beklediği oyuncu performansıyla hayal kırıklığı yarattı. İstanbulspor'un istediği oyuncu takımdaki performansını yükseltemediği takdirde başka bir takıma kiralık olarak gönderilecek.

Şenol Güneş, takımın başına getirildiği günden bu yana oyuncuları en iyi şekilde yetiştirmeye çalışyor. Şampiyonluk parolasıyla yola çıkan siyah beyazlı takım Dünya Kupası için verilen arada hazırlıklarına son sürat devam ediyor. Şenol Güneş'in bir oyuncudan beklentisi oldukça yüksekti. Fakat o oyuncu antrenmanlarda gösterdiği performans ile hayal kırıklığı yaşattı. İşte detaylar...

Şenol Güneş'in gözdesi olan oyuncu performansıyla hayal kırıklığı yarattı

Şenol Güneş'in Beşiktaş'a imza attığı gün adını andığı tek isim Berkay Vardar'dı. Tecrübeli teknik adam, 19 yaşındaki Berkay için, "İzlediğim maçlarda beğendim. Kafası havada oynuyor. İyi bir oyuncu" demişti. Ancak genç futbolcu, Güneş'in bu ilgisine karşılık veremedi.

Şenol Güneş'in gözdesi olan oyuncu performansıyla hayal kırıklığı yarattı - Resim : 2

AYRILMASI GÜNDEMDE

Fiziksel olarak hem idmanlarda hem de son İstanbulspor maçında yetersiz kalan Berkay, Dünya Kupası arasındaki 9 günlük izinde de kendisine verilen bireysel idman programını aksattı. Özel hayatına da dikkat etmediği vurgulanan genç oyuncu tam anlamıyla yol ayrımında bulunuyor. İstanbulspor'un da ara transferde talip olduğu siyah-beyazlı orta saha, eğer fiziksel olarak beklenen seviyeye gelmez ve yetersiz görünürse kiralık olarak başka bir takıma gönderilecek. 

(Sabah)

Şenol Güneş'in gözdesi olan oyuncu performansıyla hayal kırıklığı yarattı ile ilgili etiketler Beşiktaş Şenol Güneş