"Seni Türkiye'ye rezil edeceğim!"

Ünlü gazeteci Cengiz Semercioğlu, Tv8'de sunduğu 'Gel Konuşalım' programında Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel'in bir kadınla evli olduğunu iddia etti.

Oyuncu Bergüzar Korel'in yurt dışında yaşayan yönetici olan ablası Zeynep Korel, oturduğu sitede günlüğü 400 TL'ye evlere temizliğe, saatliği 70 TL'ye de köpek gezdirmeye başladığını söylemişti.  Bu olayın kısa sürede gündem olmasıyla ilgili konuşan Cengiz Semercioğlu, Zeynep Korel'in bir kadınla evli olduğunu duyurdu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım isimli programda sunuculuk yapan gazeteci Cengiz Semercioğlu, bugün yayınlanan programda Bergüzar Korel'in yıllardır ablası Zeynep Korel'e maddi destekte bulunduğunu söyledi. Semercioğlu, Zeynep Korel hakkında bilinmeyen bir detayı da ortaya çıkardı. Semercioğlu, Zeynep Korel'in Ivana adında bir kadınla evli olduğunu söyledi.

"Seni Türkiye'ye rezil edeceğim!"

 

"BERGÜZAR'I TEHDİT ETMİŞ"

Semercioğlu sözlerine şöyle devam etti: Bergüzar gerçekten ablasına düzenli para gönderiyor. Birden 'Ben burada temizlikçilik yapıyorum, köpek bakıyorum' dramının yaratılmasının bir nedeni var. Bunun da nedeni bu para meselesi. Bergüzar para vermeyi kesiyor çünkü Zeynep hanımın orada bir ilişkisi var. Bergüzar da biz bu parayı elden gönderelim, banka üzerinden gönderirsek senin kız arkadaşın o paraları alıp kötü kullanabilir diye düşünüyor. Bunun üzerine Zeynep 'Bak ben seni Türkiye'ye rezil edeceğim. Kocandan boşatacağım' diye tehditler savuruyor. Bunun üzerine Bergüzar'ın yıllardır Amerika'da yaşayan ablasının birden gündeliğe gittiği ortaya çıkıyor."

 

"Seni Türkiye'ye rezil edeceğim!" ile ilgili etiketler Bergüzar Korel Cengiz Semercioğlu Zeynep Korel gel konuşalım