Popüler Haberler |

Sen Çal Kapımı 39. bölüm izle!

Sen Çal Kapımı 39. bölüm full izlenmek için kesintisiz olarak foxplay platformunda. 17 Nisan akşamında FOX TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı 39. son bölüm tek parça linkine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Başrollerinde Hande Erçel’in oynadığı Sen Çal Kapımı 39. bölüm ile 17 Nisan Cumartesi akşamında FOX TV ekranlarında yayınlandı. Her bölümü olay yaratan ve nefes kesen sahneleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Sen Çal Kapımı dizisinin son bölümünde; Eda ve Serkan yaşadıkları tehlikeye rağmen dilek kutusunda şanslarını yeniden denemeye karar verirler.

SEN ÇAL KAPIMI 39. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Serkan hastalığından bahsetmeden hayatın tadını çıkartmak isterken kimse ondaki bu değişikliğe bir anlam verememektedir. Serkan ve Eda sarı karavanlarında farklı bir yaşam tarzı deneyimlerler. Serkan’ın bu beklenmedik kararları Eda’nın da aklını karıştırmaktadır.

Hayallerindeki karavanda sevdiği adamla hayatı dolu dolu yaşarken onları bekleyen tehlikenin farkında değildir. Başlarına gelen son olay Serkan’ın sırrının ortaya çıkmasına neden olacak mıdır?

SEN ÇAL KAPIMI 39. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitene Ekle