Medya |

Sen Çal Kapımı 21. bölüm full izle tek parça

Sen Çal Kapımı 21. bölüm full izleyin. FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin son bölüm tek parça linki haberimizde.

Sen Çal Kapımı 21. bölüm izlemek için detaylar aşağıda. Başrollerinde Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in oynadığı Sen Çal Kapımı dizisinin son bölümü 5 Aralık Cumartesi akşamında FOX Play platformunda yayında. Sen Çal Kapımı 21. son bölümünün tamamını izlemek isteyenler tek parça linkinin araştırmakta.

Serkan ve Eda ayrı mekanlarda birbirlerini beklemeye devam eder. Bir süre sonra ikisinin de umudu tükenir ve kalkarlar. Eda, kızlara Serkan’a bir daha inanmayacağını söylerken Serkan, Engin’e asla denemekten vazgeçmeyeceğini söyler.

Ertesi gün Eda işe gittiğinde İnci Gülüşlü Kızlar Derneği’nin yürüttüğü kampanyanın yüzü olması için teklif alır. Aynı teklif Serkan’a da yapılmıştır. Serkan düşünmeden reddederken Eda Serkan’a inat fotoğraf çekimine katılacağını söyler.

Alptekin’in sakladığı sırrı öğrenen Ayfer, yüzleşmek için Aydanlar’ın evine gittiğinde hiç beklemediği bir manzara ile karşılaşır ve Aydan’a yardım etmek zorunda kalır.

Bu sırada Serkan, Eda’nın yanında olabilmek için reddettiği kampanyaya katılmanın bir yolunu aramaktadır. Diğer yandan Aydan da Serkan ve Eda’yı bir araya getirebilmek için planlar yapar, ancak bu planlar öyle bir sarpa sarar ki kendisi bile işin içinden çıkmakta zorlanacak hale gelir.

SEN ÇAL KAPIMI 21. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitene Ekle