Magazin

Selin Ciğerci'nin basketbolcu sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı

Kendisinden 12 yaş küçük futbolcu Gökhan Çıra ile 2 yıllık evliliğini 10 Eylül'de 15 dakika içerisinde sonlandıran 37 yaşındaki sosyal medya fenomeni ve iş kadını Selin Ciğerci'nin basketbolcu bir isimle aşk yaşadığı konuşuluyordu. Ciğerci'nin kendisinden 11 yaş küçük Fenerbahçe Beko’da forma giyen Metecan James Birsen'le aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Tek celsede anlaşmalı olarak boşandığı Gökhan Çıra'dan 'severek ayrıldım' açıklamasında bulunan Selin Ciğerci'nin yalnızlığı çok kısa sürdü. 10 Eylül'de 2 yıllık evliliğini bitiren ünlü fenomen yeni bir aşka yelken açtı. Verdiği ölüm haberleriyle sanat camiasında 'felaket tellalı' olarak bilinen ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Selin Ciğerci'nin sevgilisinin kim olduğunu açıkladı.

Aşk iddiasını doğrulayan Ciğerci şunları söylemişti: "Evet doğru, geçen günlerde görmüşler bizi. Kendisi Türkiye'de yaşıyor ve buradaki bir takımda spor hayatını sürdürüyor. Denilenler gibi aramızda ciddi bir şey yok. Deneme aşamasındayız. Belki olur belki olmaz, belki bir hafta sonra görüşmeyi sonlandırabiliriz. Şuan için birbirimizi tanıma evresindeyiz sadece. Ciddi bir birliktelik olmadığı için kendisinin ismini açıklamam etik olmaz."


BASKETBOLCU METECAN JAMES BİRSEN İLE AŞK YAŞIYOR

Onur Akay ise o basketçinin kim olduğunu açıkladı. Kaynağının basketbol camiasından olduğunu ifade eden Akay, "Fenomen Selin Ciğerci'nin merak edilen basketbolcu sevgilisinin kim olduğunu, çok önemli bir kaynaktan öğrendim. Basketbol camiasından olan bu kaynağım, Selin Ciğerci'nin Fenerbahçe Beko’da forma giyen ve anne tarafından İrlandalı olan Türk basketbolcu Metecan James Birsen'le aşk yaşadığını anlattı. Başarılı basketbolcunun kariyeri nedeni ile korktuğu bu ilişkiyi, iki taraf da yalanlayacak belki ama kaynağım çok sağlam ve eminim kısa sürede bu ikili basına yakalanacak." ifadelerini kullandı.

Selin Ciğerci'nin basketbolcu sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı

Selin Ciğerci'nin basketbolcu sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı