Magazin

Selin Ciğerci ile aralarındaki kaos büyüdü! Sinir krizi geçiren Deniz Akkaya camı çerçeveyi indirdi

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile arasındaki geçen kavga sonrası 3 gün zorlama hapis yatan Deniz Akkaya'yı konu hakkında program sunuculuğunu yaptığı Beyaz TV ve partnerleri uyardı. Kıyameti koparan Akkaya'nın kanalda ortalığı birbirine kattığı ve camı çerçeveyi indirdiği ve Söylemezsem Olmaz programındaki işine son verileceği de iddia edildi.

Söylemezsem Olmaz programının sunucularından ünlü manken Deniz Akkaya ile bir süredir polemik yaşadığı Selin Ciğerci arasındaki kaos giderek büyüdü. Bu kavganın kanala zarar verdiği düşünen Beyaz TV yönetimi ise Akkaya'ya susması yönünde uyarıda bulundu. Kendisine yapılan uyarılara sinirlenen Akkaya, kanalda olay çıkardı. Cam çerçeve indirdiği belirtilen Akkaya, programa da katılmadı.

PROGRAMA KATILMAMA NEDENİ BU MU?

Medyatava'da yer alan habere göre; Geçtiğimiz günlerde Gökhan Çıra ile 2 yıllık evliliğini sonlandıran sosyal medya fenomeni ve iş kadını Selin Ciğerci aleyhinde yaptığı açıklamalar sonrası eski manken Deniz Akkaya, 28 Eylül günü Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına katılmadı. Programda; Seren Serengil ve Bircan Bali ile sunuculuk yapan Akkaya'nın programda olmaması dikkat çekti. Ciğerci aleyhindeki açıklamaları nedeniyle işine son verildiği konuşuldu. Ama Akkaya sosyal medyada konuşulan bu iddiaları adeta yalanlarcasına Instagram hesabından paylaşımda bulunduktan çok kısa bir süre sonra hesabını kapattı.


RTÜK BAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ

Akkaya, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'le görüşmek için Ankara'ya gittiğini söyledi. Gerekçe olarak, "Değerli izleyicilerimiz günlerdir çabaladığımız konumuz yani gündüz kuşağında Türkiye'de özellikle ailelerin ve çocukların televizyon başında olduğu saatlerde p... elden ele gezen ve cinsel kimliğini pazarlamak dışında bir vasfı olmayan, FETÖ terör örgütü ilişkileri bilinen bu şahsı Ankara'da gerekli mecralara şikayet etmek için bugün kanalım Beyaz TV'den izin aldım. Yarın sizlerle birlikte olacağım. Yarın görüşmek üzere" diye bir açıklama yaptı.

AKKAYA UYARI YAPILINCA ÇOK SİNİRLENDİ

Fakat Ciğerci aleyhinde sık sık açıklamalarda bulunan Akkaya'ya kanal yönetimi ve yayın partnerleri tarafından 'artık sus' uyarısı yapıldı. Ciğerci olayının takıntıya dönüştüğü söylendi. Bu sözler üzerine Akkaya yayın sonrası 'konuşturulmam engelleniyor' diye kulis ve koridorlarda camı çerçeveyi indirdi. Kanal yönetimini omurgasızlıkla suçladı. İşte bu olaydan sonra kanal yönetimi, Akkaya'ya bir daha programa çıkmayacağını iletti. Programın Akkaya olmadan Seren Serengil ve Bircan Bali ile devam edeceği de kendisine iletildi. Deniz Akkaya bu sebeple yayına çıkmadı.

 

KANAL YÖNETİMİ GERİ ADIM ATMADI

Akkaya aslında kanala geri dönebilmek için de "RTÜK Başkanı ile görüşmeye gidiyorum." diyerek yaptığı paylaşımla Beyaz TV'ye bir nevi mesaj yolladı. RTÜK Başkanını tanıyorum" mesajına rağmen kanal yönetimi geri adım atmadı. Akkaya da yeniden soluğu kanalda aldı. Yönetimle görüştü. Hatta o görüşmede gözyaşlarını tutamadı.

İŞİNE SON VERİLECEĞİ İDDİA EDİLDİ

Akkaya yayında ya da dışarıda bir daha Selin Ciğerci'yi ağzına almayacağını söyledi. Bu görüşme sonrası Akkaya yeniden yayına çıkabildi ama kulislerde Akkaya'nın artık programda kalıcı olmadığı konuşuluyor. Yakın zamanda Akkaya'nın işine son verileceği programı partnerleri Seren Serengil ile Bircan Bali'nin sürdüreceği öğrenildi.