Popüler Haberler |

Selin Ciğerci erkek hali! Wipeout görüntüleri!

Selin Ciğerci erkek hali! Tuzlaspor'da forma giyen Gökhan Çıra ve eşi Selin Ciğerci magazin gündeminde ve sosyal medyada konuşulan konular arasnda yer alıyor. İkili gündeme geldikten sonra Ciğerci'nin erkek hali internette araştırılmaya başladı. Ciğerci cinsiyet değiştirmeden önce Wipeout adlı yarışmaya da katılmıştı Detaylar haberimizde...

Selin Ciğerci'nin erkek hali gündemde araştırılan konular arasında yer alıyor. Son günlerde Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci konuşuluyor. Selin Ciğerci'nin yaşamı ise merak konusu oldu.

Selin Ciğerci, 1984 yılında doğdu. Ciğerci'nin baba tarafı Konya, anne tarafı ise Kastamonulu'dur.

Selin Ciğerci, bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan ekranların sevilen yarışma programı Wipeout’a katıldı.

Selin Ciğerci cinsiyet değiştirme operasyonları ile kadın oldu.

Selin Ciğerci, uzun bir süredir futbolcu Gökhan Çıra ile İstanbul'da nikah masasına oturdu.

2018 haziran ayında 'Beş Karat' isimli bir şarkı çıkaran Selin Ciğerci, 2019 yaz aylarında Hikaye isimli şarkısına klip çekmişti.

Verdiği bir röportajda ailesinin cinsiyet değiştirmesini istemediğini ve babasının ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi olduğunu belirten Selin Ciğerci, şunları söylemişti:
-Babama göre dünyanın en güzel kadınıyım şu an! Babam, annem ve erkek kardeşimle aram inanılmaz iyi. Annem evlenmemi istiyor, babam ise hiç istemiyor. Biri beni üzer diye çok korkuyor. “Otur oturduğun yerde diyor. Çok iyi bilinen bir mağaza zincirinin sahiplerinin çocuğusunuz... Evet ama kim olduklarını söylemek istemiyorum. Çünkü babamın ortakları da var. Hepsi biliyorlar ama bunun yazılmasını istemezler. Babam çok mütevazı biridir...