Gündem |

Selçuk Tepeli canlı yayında çileden çıktı: Su dolu bardağı fırlattı

FOX TV ekranlarında ana haber bültenini sunan Selçuk Tepeli çileden çıktı. "Köylülerin toprağına göz diktiler" haberini sunması beklenen Tepeli önce elindeki kalemi masaya fırlattı ve su dolu bardağı fırlattı. Ani çıkışa anlam veremeyen izleyenler bir açıklama beklerken Tepeli, "Geç abi, diğer habere geç, gözünü seveyim, geç abi, geç, geç..." diye bağırdı.

FOX Tv ekranlarında hafta içi hger akşam ana haber bültenini sunan Selçuk Tepeli, ani çıkışıyla gündem oldu... 

KALEMİ MASAYA FIRLATTI...

"Tapusunu alamayan köylüler" haberinin dönüşünde sinirli olduğu görülen Tepeli ilk başta uzun süre sessizliğini korudu. "Köylülerin toprağına göz diktiler" haberini sunması beklenen Tepeli önce elindeki kalemi masaya fırlattı.

BARDAK HAVADA UÇUŞTU

Daha sonra cümleye giren Tepeli, "Efendim bu ülkenin çiftçilik yapan insanlarının yarısı işi bıraktı" ifadelerini kullandı.Tepeli, "Geç abi, diğer habere geç, gözünü seveyim, geç abi, geç, geç..." diye bağırarak önce kalemi hızlıca masaya fırlattı, daha sonra masada duran bardağı kırdı. Bardaktaki suyun bir kısmı kameralara geldi. İzleyicilerin de şaşkınlığa uğradığı anların ardından reji diğer haber geçti. Tepeli dönüşte bardak kırmasıyla ilgili bir şey söylemeden haber sunmaya devam etti.