Spor

Şehit Eren Bülbül'ün Ünal Karaman kriziyle ne ilgisi var?

Teknik Direktör Ünal Karaman ile yolları ayırma kararı alan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Türkiye'nin gündeminde ilk sıralarda yer almaya devam ediyor.

Ünal Karaman ile ilgili aldığı kararla taraftarların da tepkisine neden olan Ağaoğlu, beIN Sports'a yaptığı açıklamalarda yaşanan sürece ilişkin bilgiler verdi.

Karaman'ın zaten istifa kararını aldığını iddia eden Ağaoğlu'nun bir cümlesi ise tepkileri de beraberinde getirdi.

Programda kendisine küfür ve hakaret içeren bir çok mesaj geldiğini belirten Ağaoğlu cep telefonunu çıkaratarak PKK'lı hainler tarafından şehit edilen Eren Bülbül'ün ağabeyinden gelen mesajı okudu.

Ağaoğlu "Onlarca hakaret ve tehdit aldım. Eşimin telefonuna küfürler yazıldı. Fakat bugün şehidimiz Eren Bülbül'ün ağabeyinden bir mesaj aldım. 'Başkanım, anamla birlikte dualarımız sizinle. Arkanızdayız' diye. İşte bu mesaj her şeye bedeldi." ifadelerini kullandı.

Başkan Ağaoğlu'nun şehit Eren Bülbül'ü içerisinde bulunduğu sıkıntılı durumdan çıkmak için alet ettiğini düşünen bir çok kişi ise bu sözlere tepki gösterdi.

Günün Videosu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, altın madalyası boynunda milli sporcuyu telefonla arayarak tebrik etti. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Erdoğan'la yeni olimpiyat efsanemizi telefonda buluşturdu. Rio 2016'da madalyayı kaçıran Mete Gazoz'un 5 yıl önceki Twitter paylaşımı gündem oldu. Milli sporcu madalya sözünü tuttu.