Magazin |

Sefirin Kızı Dizisinin Sancar'ından Sevenlerine Müjde! Engin Akyürek Bombayı Patlattı

Sefirin kızı dizisinde oyunculuk yapan ve karakterinin hakkını veren Engin Akyürek, diziyi izleyen hayranları tarafından oldukça sevilmişken, yeni bir dizi de rol alması için haber bekleniyor.

Sefirin kızı dizisinde oyunculuk yapan ve karakterinin hakkını veren Engin Akyürek, diziyi izleyen hayranları tarafından oldukça sevilmişken, yeni bir dizi de rol alması için haber bekleniyor.

Dizi sonrasında ekranlardan çekilen değerli oyuncunun , sinema filminde oynayacağını belirterek filmin çalışmalarının sürdürdüğü biliniyor.  Sonunda sinema filmini tamamlayarak oynanması beklenirken, Engin Akyürek'in de nasıl bir rol aldığı heyecanla bekleniyor. 

Sefirin Kızı Dizisindeki Başarılı Rolü 

Star TV de yayınlanan Sefirin Kızı dizisi büyük hayran kitlesiyle izlenirken, diziyi sevdiren baş rol oyuncularından birisi de Engin Akyürek' ti. Dizinin ilk bölümünden itibaren Neslihan Atagül ile rol arkadaşlığı yaparak güzel ve kendilerine hayran bıraktıkları oyunculukları sayesinde dizi reytinglerinde de artış görülmüştü.

Sonrasında Tuba Büyüküstün ile baş rolü paylaşan Engin Akyürek bu başarılı oyunculuğu sonucunda ekranlarda devamlı görülmek isteniyor. Bu sebeple yeni dizi de oynayıp oynamayacağı hakkında söylentiler dolaşırken, severleri de bu konuyu merak ve heyecanla bekliyor. 

Sinema Filmi Tamamlandı 

Diziden sonra sinema filmine yoğunlaşan ve onun üzerine bir müddet çalışmalar yapan Engin Akyürek filmde arkadaşlarından birisi olan Tolga Sarıtaş ile rol alıyor. Bu ikilinin sinema filminde baş rol oyuncu olarak akıllarda harika izlenimler bırakacağı konusunda şüphe yok.

Uzun bir çalışmanın ardından filmin tamamlandığı haberi de merakları uyandırıyor. Heyecanla sinema filmini bekleyen severleri herhangi bir dizi de oynayıp oynamayacağı konusunda da emin olmak istiyor. 

Yeni Dizi Müjdesi 

Sinema filminden sonra yeni bir dijital dizisinden teklif aldığını belirten Engin Akyürek, yakında dizi çalışmalarına başlayacağını bildirdi. Dijital dizi de severleri ile tekrar buluşacak olması güzel bir müjde olurken aynı zamanda merakla içeriği de bekleniyor.