Magazin |

Seda Akgül, o iftiralara verdi veriştirdi!

Tecrübeli sunucu Seda Akgül sosyal medya hesabından kilosuyla ilgili gelen yorumlara fena patladı. Akgül, "Bir kez daha bu yorumu duyarsam dava açacağım" cevabını verdi.

Şu sıralar TV 8'de magazin programında sunuculuğu yapan Seda Akgül, verdiği kilolarla geride bıraktığımız yıla damga vurmuştu. Kilo konusu üzerinden çok sayıda polemiğe giren ve sürekli olarak ameliyat olmadığını söyleyen Akgül, kendisine yöneltilen sorulara sosyal medya hesabından yanıt verdi. Konuyla ilgili olarak son kez konuştuğunu söyleyen Akgül şu satırları paylaştı:

“Sevgili dostlar, hemen her gün bir zayıflama hapıyla kilo verip vermediğimle ilgili sorular alıyorum. Tek tek cevap veremediğim için üzgünüm ama toptan açıklamak istedim. Benim sadece bir arkadaşımın ricasıyla, masamın üstünde tamamen bitkisel bir vitamin takviyesi ürünle paylaştığım Instagram gönderisi doğrudur. Herhangi bir ilaçla zayıflamadım, internette dolaşan, gerçek DR. olduğuna bile inanmadığım şahısla tanışıklığım, görüntüm veya ses kaydım yok.

"ULTRASON ÇEKTİRİP DAVA AÇACAĞIM!"

Zayıflarken tabi ki herkes vitamin desteği almalı ama zayıflama hapı diye bir şey yok. Öyle olsaydı hiç şişman insan kalır mıydı? Ben de halen dikkat ediyorum, bazen 3-5 kilo alıp veriyorum. Keşke hayat o kadar kolay olsa… Lütfen bu yazımı dikkate alın. Böyle bir ilaç yok! Ameliyat da olmadım. Bir kez daha bu yorumu duyarsam ultrason çektirip dava açacağım!”