Popüler Haberler

Sayısal Loto sonuçları! 1 Mayıs 2021 Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve kazanan numaralar belli mi?

Sayısal Loto çekilişi 1 Mayı 2021 sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Milli Piyango İdaresi tarafından bu akşam saat 21:45'te canlı olarak çekilişi yapılacak olan Çılgın Sayısal Loto, talihlilerine büyük ikramiyeler vaad ediyor.

Çılgın Sayısal Loto 1 Mayıs çekiliş sonuçları için vatandaşların gözü kulağı Milli Piyango İdaresi'nin canlı çekiliş yapacağı Milli Piyango TV'de olacak. Büyük ikramiyenin sahibi olmak isteyenler çekilişin hemen ardından yayınlanacak kazanan numaralar listesini merak ediyor. Peki Sayısal Loto bu akşam ne kadar ikramiye verecek?

SAYISAL LOTO SONUÇLARI 1 MAYIS 2021

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri sonuçları: 14 - 15 - 17 - 54 - 68 - 82 - (88) joker...

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1'den 90'a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan "6 bilen", kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan "5+1 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6'ıncı rakamın "Joker" rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan "5 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ancak 6'ıncı rakamın "Joker" rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır. Dördüncü kategori olan "4 bilen", kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan "3 bilen", kazanan kombinasyonun 3 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan "2 bilen", kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya "Sen Seç" ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango'nun resmi YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Oynadığın her kolon sadece 3 TL'dir.

Yorumlar