Popüler Haberler

Savaşçı bugün neden yok? 97. yeni bölüm ne zaman? 29 Mart Fox TV yayın akışı!

Savaşçı bugün neden yok? Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Savaşçı, geçen hafta yeni bölümüyle ekranlara gelmemişti. Başrollerinde; Berk Oktay, Murat Serezli ve Sarp Leventoğlu'nun yer aldığı dizinin yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Hayranları dizinin bugün neden olmadığını araştırmaya başladı. İşte Savaşçı bugün neden yok? 97. yeni bölüm ne zaman? 29 Mart Fox TV yayın akışının detayları haberimizde...

Savaşçı bugün neden yok? Başrollerinde; Berk Oktay, Murat Serezli ve Sarp Leventoğlu'nun yer aldığı dizinin yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Hayranları dizinin bugün neden olmadığını araştırmaya başladı. Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Savaşçı, geçen hafta yeni bölümüyle ekranlara gelmemişti. İşte Savaşçı bugün neden yok? 97. yeni bölüm ne zaman? 29 Mart Fox TV yayın akışının detayları haberimizde...

SAVAŞÇI NEDEN YOK? YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Savaşçı dizisinin çekimlerine, tüm dünyada etkili olan ve Türkiye'de de görülen vaka ve ölümlerle hayatı olumsuz etkileyen koronavirüs salgını nedeniyle ara verildi. Dizi bu akşamki yayın akışında da bulunmuyor. Savaşçı'nın yeni bölümü için de henüz bir tarih verilmedi. Dizi ile ilgili detaylar belli oldukça ayrıntılar haberimizde yer alacak.

SAVAŞÇI 97. YENİ BÖLÜM FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Savaşçı'nın yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı bilinmediği için, dizin 97. yeni bölüm fragmanın da ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor.

SAVAŞÇI 96. SON BÖLÜM ÖZETİ

Yüzbaşı Haydar’ın Türk Üssü’nden uzaklaştırdığı bomba yüklü araç infilak ederken, Kılıç Timi Yörük Haydar’ın akibetini merak ediyordur.