Popüler Haberler

Savaşçı 105. bölüm izle

Savaşçı 105. bölüm full izlemek için yayında. Cumartesi akşamında FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinin son bölümü tek parça halinde Foxplay platformundan izlenebilecek. Peki, Savaşçı 106. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı 105. bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Sarp Levendoğlu ile Murat Serezli’nin oynadığı Savaşçı dizisinin 105. son bölümünde; Albay Oktay Göktürk için hesaplaşma vakti geliyor.

Göktürk Albay’ın Uzi’yle karşılaşması iki tarafa da büyük bir şok yaşatır ve bu karşılaşma pek soruyu da beraberinde getirir. Her ikisi de karşısındakinin kim olduğunu sorgularken Yeva’nın hamlesiyle, Göktürk Albay ve Haydar Yüzbaşı ateş çemberinin ortasında kalır ve Uzi çatışma alanından kaçmayı başarır.

Diğer taraftan oğlu Oktay’ın suçsuz olduğunu öğrenen Gündüz Bey çok mutludur. Ancak Kopuz Albay’ın anlattıklarındaki önemli bir ayrıntı Gündüz Bey’in dikkatinden kaçmaz. Geçmişte yaşadığı önemli bir olayla bağlantısı var mı diye araştırmaya başlar ve acı bir gerçekle yüzleşir. Ama Göktürk Albay için bu gerçeğin ve Uzi’nin kim olduğunun önemi yoktur.

Mösyö ise bozulan bütün planlarına rağmen yeni hamlesini yapmakta gecikmez. Kılıç Timi ve Göktürk Albay’ı tuzağa çekmek için Uzi’yi harekete geçirir. Uzi’nin yaptığı bu son eylem karşısında dehşete düşen, Kılıç Timi ve Göktürk Albay için artık zamana karşı bir yarış başlamıştır.

Savaşçı 105. bölümünü izlemek için tıklayınız

Sitene Ekle

Yorumlar