Magazin |

Şarkıcı Seçil Gür yeni bir aşka yelken açtı! Sevgilisi bakın kim çıktı...

Kendisinden 16 yaş büyük ünlü popçu Serdar Ortaç ile geçtiğimiz yılın son aylarında ilişkisini sonlandıran şarkıcı Seçil Gür, Hürriyet Gazetesi Köşe yazarı Orkun Ün ile yeni bir aşka yelken açtı. Daha önce haklarında çıkan aşk dedikodularına yalanlayan çift sonunda itiraf etti. Seçil Gür ile Orkun Ün 4 aydır birlikte.

Serdar Ortaç ile yaşadığı aşkla adından bir dönem sıkça söz ettiren Seçil Gür, geçtiğimiz Ekim ayında ünlü popçuyla ilişkisini noktalamıştı. Serdar Ortaç ile ayrıldıktan sonra hayatına kimseyi almayan Seçil Gür'ün yalnızlığı son buldu. 36 yaşındaki şarkıcı Seçil Gür, Hürriyet Gazetesi Köşe yazarı Orkun Ün ile yeni bir aşka yelken açtı.

Daha önce haklarında aşk yaşadıkları yönünde iddialar ortaya atılan Seçil Gür - Orkun Ün cephesinden açıklama geldi. Çift bu kez haklarında çıkan aşk dedikodularını doğruladı.

ALAÇATI'DA AŞK TATİLİ

4 aydır birlikte oldukları öğrenilen şarkıcı Seçil Gür ile gazeteci Orkun Ün aşk tatiline çıktı. Çiçeği burnunda çift ilk tatilleri için Alaçatı’yı tercih etti. ‘Deli yangın’ şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan Seçil Gür, son olarak ‘Meczup’ adını verdiği bir albüm çıkardı.


SEÇİL GÜR'DEN SERDAR ORTAÇ AÇIKLAMASI

1,5 yıl aşk yaşadığı meslektaşı Serdar Ortaç'la duygusal anlamda yeniden bir ilişki yaşamalarının mümkün olmadığını belirten Gür, "Ancak müzikal bir çalışma olabilir. İş başka aşk başka" açıklamasını yapmıştı.