Magazin

Şarkıcı Nez değişimiyle şaşırtmaya devam ediyor

Nez adıyla bilinen şarkıcı ve dansçı Nezihe Kalkan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla değişimini gözler önüne serdi. 42 yaşındaki Nez'in estetik yaptırdığı dikkatlerden kaçmadı.

‘Sakın Ha’ şarkısıyla 2000'li yıllara damga vuran ve uzun zamandır gözlerden uzak bir yaşam süren şarkıcı Nez ortaya çıktı. Sosyal medya hesabından estetikli son halini hayranlarıyla paylaşan Nez'in değişimi görenleri şaşkına çevirdi.

Şarkıları ve danslarıyla bir döneme damgasını vuran şarkıcı Nez Yazıcı, pandemi döneminde yaşadığı değişimle sosyal medyada gündem oldu.

1,5 yıldır tenis antrenörü sevgilisiyle gözlerden uzak aşk yaşıyan şarkıcı Nez, geçtiğimiz yaz ayında Gökhan Köksal'dan evlilik teklifi almıştı.

Yüzüne dolgu yaptıran Nez, son görüntüsüyle sevenlerini şaşkına çevirdi.


SAÇLARINI KAZITMIŞTI

Nez, geçtiğimiz yıl Aralık ayında imaj değişikliğine giderek saçlarını kazıtmıştı. Yaptığı bu hareketinden sonra depresyonda olduğu iddia edilen Nez'in sevgilisi Gökhan Köksal, "Kötü bir durum söz konusu değil. Nez, yeni albümü için imaj değişikliğine gitti. 2021 yılında sürpriz projesi sevenleriyle buluşacak" açıklamasında bulunmuştu.

Yorumlar