Magazin

Şarkıcı Linet'ten sevenlerini üzen haber

Cemiyet hayatının ünlü ismi Aslı Şen'in eleştirileriyle son günlerde magazin gündeminden düşmeyen 46 yaşındaki şarkıcı Linet'ten kötü haber geldi. Pandemi sonrası konserlerine devam eden Linet'in koronavirüs testi pozitif çıktı. Ünlü şarkıcı konserlerini hastalık nedeniyle iptal etmek zorunda kaldı.

Aslı Şen ile yaşadığı polemikle gündeme olan Linet'in koronavirüs testi pozitif çıktı. Cumartesi günü Maslak'taki bir mekanda sahne alan ünlü şarkıcı Linet, koronavirüse yakalandı. Tedavi sürecini evinde geçiren Linet'in hastalığı hafif atlattığı belirtildi. Ünlü şarkıcı, Kıbrıs'taki konserlerini ertelemek zorunda kaldı. Şarkıcı Linet, sık kullandığı sosyal medya hesabından 'karantina' notunu düştüğü bir kare yayınladı. Linet'e çok sayıda takipçisinden 'geçmiş olsun' mesajları yağdı. 

Şarkıcı Linet'ten sevenlerini üzen haber


ASLI ŞEN İLE ARALARINDA NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz cumartesi akşamı arkadaşlarıyla birlikte Linet'i dinlemeye giden Aslı Şen, ünlü şarkıcının sahnedeki tavırlarından rahatsız olduğunu dile getirmişti.

Aslı Şen, "Altı kadından oluşan masamıza gözünün ucuyla bakmazken her nedense tüm erkekli masalara gülücükler gönderdi. Masamızı terk ettik. Neden star olamadığını anladık! Biraz Tarkan'ı, Ebru Gündeş'i, Kenan Doğulu'yu, Zülfü Livaneli'yi ve Sezen Aksu'yu izlemesini öneririm. Starlık sadece sesle olmuyor! Adabı muaşeretten bir haber" ifadelerini kullanmıştı.

Cemiyet hayatının tanınmış ismi, sosyal medya hesabından paylaştığı Linet fotoğrafının üzerine de çarpı işareti koymuştu.