Magazin |

Şarkıcı Hatice'nin Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun vefatının ardından söyledikleri yürekleri sızlattı

Ece Erken'in eşi ve ünlü avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun vefatı tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun vefatının ardından sanat camiasının ünlü isimleri üzüntülerini dile getirirken şarkıcı Hatice'nin yaptığı bir yorum dikkat çekti. Kendisi gibi şarkıcı olan ilk eşi Güney Aydan'ı beyin kanaması nedeniyle 2003 yılında kaybeden şarkıcı Hatice'nin o sözleri yürekleri dağladı.

Merve Barut
Merve Barut

Ünlü sunucu Ece Erken'in 7 ay önce hayatını birleştirdiği eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu dün gece saatlerinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. 42 yaşındaki Beşiktaş kulübü eski yönetim kurulu üyesi ve avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu bugün memleketi Rize'de gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.

Sanat camiasının ünlü isimleri Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümünün ardından üzüntülerini sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla dile getirdiler.

Şarkıcı Hatice ise acı haberin ardından Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun birlikte çekilen karesini Instagram hesabından paylaşarak duygularını şu sözlerle ifade etti: ''Ahh Ece çok üzgünüm :( Başın sağolsun. Rabbim sana sabırlar versin arkadaşım.''


90'lı yıllarda yayınladığı “Kezban Yenge” şarkısıyla tanınan şarkıcı Hatice, Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun vefatının ardından dikkat çeken bir yorumda bulundu.

''NE BÜYÜK ACI BİLİRİM''

2003 yılında müzisyen eşi Güney Aydan'ı beyin kanaması nedeniyle kaybeden Hatice, ''Bu acıyı yaşamayan bilemez... İçim paramparça oldu, ne büyük acı bilirim.'' ifadelerini kullandı.

Hatice'nin bu paylaşımı yürekleri sızlattı.


Hatice ile Güney Aydan 2001 yılında nikah masasına oturmuştu. Güney Aydan, hastane kontrollerinde lösemi olduğunu öğrendikten 2 gün sonra üzüntüye dayanamayarak 2003 yılının Eylül ayında 30 yaşındayken beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetmişti. Şarkıcı Hatice iki yıllık eşinin ani vefatıyla yıkılmış ve uzun süre kendini toparlayamamıştı. Şarkıcı Hatice eşi hayatını kaybettiğinde 25 yaşındaydı.

Şarkıcı Hatice'nin Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun vefatının ardından söyledikleri yürekleri sızlattı

güney aydan hatice

 SuperHaber Özel Haber / Merve BARUT