Magazin |

Şarkıcı Ebru Polat'tan Nihat Hatipoğlu'na soru

Şarkıcı Ebru Polat, ATV'de yayınlanan Nihat Hatipoğlu ile İftar programına bağlanarak video ile soru sordu. İsra suresine ilişkin soru soran Polat, Hatipoğlu'ndan tam not aldı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren şarkıcı Ebru Polat, Ramazan ayını koronavirüs nedeniyle ailesiyle evinde geçiriyor.

HATİPOĞLU'NA SORU SORDU

Kendi adında bir markası olan ve zor süreçte çalışanlarına maaşını ödemeye devam eden Polat, dün akşam ATV'de program yapan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun programına video göndererek bir soru sordu.

Salgın nedeniyle programı seyircisiz yapmak zorunda olan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, seyircilerden gelen videoları sorular yanıtlamaya başladı.

Şarkıcı Ebru Polat ise Hatipoğlu'nun programına video göndererek "Hayırlı ramazanlar hocam. İsra suresi 13. ayette 'Biz her insanın kaderini boynuna doladık' der. Çok sevdiğim bu ayetin tercümesi doğru mu? İyi günler" dedi.

''GEÇEN YILKİ YÜZÜNÜ İSTİYORUZ''

Nihat Hatipoğlu'nun programlarını sürekli takip eden Ebru Polat, yayına bağlanmadan önce Instagram hesabından "Hocam seni seviyoruz. Üzgün olma. Geçen yılki gülen yüzünü istiyoruz hep" paylaşımını yaptı.

Polat'ın sorusunu çok beğenen Nihat Hatipoğlu, sosyal medyada kendisi hakkında yaptığı paylaşıma da değindi. Bu süreçte yüzünün neden gülmediğini anlatan Hatipoğlu "Hastalık var, ölenler var. Bu sezon biraz daha burukluk var. Tolere etmeye çalışıyoruz bizi bağışlayın, şartlar böyle" ifadelerini kullandı.

''İMAN İLE PARANIN KİMDE OLDUĞU BİLİNMEZ''

Nihat Hatipoğlu'nun programına bağlandığı anları Instagram hesabından paylaşan şarkıcı, "İman ile paranın kimse olduğunu hiçbir zaman bilemezsiniz" dedi.