Yaşam |

Sarhoş anne el frenini unuttu, aracı 3 çocuğuyla birlikte çukura düştü

Meksika’da alkollü araç kullanan bir kadın park eden bir araca çarptı. Kaza sonrası el frenini çekmeden inince, araç içindeki 3 çocuğuyla birlikte çukura düştü. Kadın, güvenlik güçleri tarafından gözaltına alınırken çocukların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Yaşanan olay bir evin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Meksika’nın Baja California eyaletindeki Tijuana şehrinde yaşanan olayda alkollü olduğu öğrenilen bir kadın, aracını park etmeye çalışırken başka bir araca çarptı.

Durumu kontrol etmek için aracından inen kadın el frenini çekmeyi unutunca araç, içerisindeki 3 çocuğuyla birlikte hareket etti. Kadın aracının hareket ettiğini fark edince durdurmaya çalışsa da aracının çukura düşmesine engel olamadı.

Kazanın ardından olay yerine gelen güvenlik güçleri, kadını olayla ilgili sorgulamak istedi. Ancak kadın, memurlar ile tartışmaya başlayınca gözaltına alındı. Polis, alkollü olduğu tespit edilen kadın hakkında soruşturma başlatıldığını bildirdi. Araçta bulunan 3 çocuğun ise kazadan yara almadan kurtulduğu öğrenildi.

Sitene Ekle